Zmarł Daniel Gill – solecki fanatyk sportu, nauczyciel i trener związany także z Pałacem Młodzieży
Dodano: 31.07.2025 | 21:20Na zdjęciu: Daniel Gill miał 44 lata.
Fot. Pałac Młodzieży
Nie żyje Daniel Gill – związany z Solcem Kujawskim i Pałacem Młodzieży nauczyciel wychowania fizycznego i trener piłki nożnej.
Daniel Gill był nauczycielem wf w soleckiej SP nr 4 oraz współzałożycielem szkółki piłkarskiej Wisełka Solec Kujawski. Był też związany z bydgoskim Pałacem Młodzieży.
– To bardzo smutny dzień dla całej pałacowej społeczności. Daniel Gill był ogromnie lubianym przez dzieci, młodzież i współpracowników nauczycielem piłki nożnej i gier zespołowych. Pragniemy złożyć wyrazy współczucia Rodzinie i najbliższym – poinformował Pałac.
Gill był prawdziwym fanatykiem sportu. Startował w biegach, triathlonie, zawodach rowerowych, turniejach siatkówki, grał w piłkarskich szóstkach. Zmarł w wieku 44 lat.
Pogrzeb Daniela Gilla odbędzie się we wtorek, 5 sierpnia o 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Wiślanej w Bydgoszczy.
- Nowy plan ogólny a odbudowa Kanału Bydgoskiego. Wielu mieszkańców za, co na to ratusz? - 21 sierpnia 2026
- Kolejne utrudnienia w Bydgoszczy. Tym razem na skrzyżowaniu Gdańskiej i Kamiennej - 20 sierpnia 2026
- Nowy sprzęt dla serc pacjentów Szpitala Klinicznego Politechniki Bydgoskiej - 20 sierpnia 2026











![Muzycy z całego świata w Bydgoszczy. Widowiskowy koncert na koniec festiwalu [ZDJĘCIA] BIM 2026](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/07/BIM-2026-BG-112-150x150.jpg)

