Karambol w Bydgoszczy. Poszkodowana osoba w szpitalu
Zdjęcia: ITS Bydgoszcz, Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko
Do bardzo niebezpiecznie wyglądającego incydentu doszło w Bydgoszczy, w poniedziałek, 20 lipca. O 19:11 strażacy otrzymali zgłoszenie dotyczące zderzenia pojazdów na Rondzie Maczka.
Po przybyciu na miejsce okazało się, że w wypadku uczestniczyły aż 4 pojazdy, a nie 2, jak początkowo przekazano. Nie potwierdziły się obawy związane z zakleszczeniem w samochodzie jednej z osób poszkodowanych.
Wypadek w Bydgoszczy. Były spore utrudnienia
– Straż pożarna zakończyła już swoje działania. Na miejscu pojawiły się 2 zastępy, policja i pogotowie. Po badaniach zdecydowano, że jedna z osób zostanie zabrana do szpitala. Początkowo utrudnienia obejmowały dwa pasy. Pojazdy zostały zepchnięte na pas zieleni – przekazał dyżurny straży pożarnej w komunikacie dla MetropoliaBydgoska.PL.
Niewykluczone, że na miejscu działania wciąż podejmuje policja, która ustala dokładne przyczyny karambolu. Z uwagi na późną porę nie należy się jednak nastawiać na problemy z płynnością w ruchu.
- Karambol w Bydgoszczy. Poszkodowana osoba w szpitalu - 20 lipca 2026
- Była tam w Bydgoszczy ponad 20 lat. A teraz taki widok [ZDJĘCIA] - 20 lipca 2026
- Poważny wypadek niedaleko Bydgoszczy. Droga zablokowana - 19 lipca 2026








