Politycy z Bydgoszczy i regionu na marszu w Warszawie. Zobaczcie, którzy [ZDJĘCIA]
Uczestnicy chętnie robili sobie zdjęcia podczas marszu. Prezentujemy niektóre z nich.
Zdjęcia: mat. pras. / Facebooku
W sobotę ulicami Warszawy przeszedł Marsz Wolności organizowany przez Platformę Obywatelską. W wydarzeniu uczestniczyły osoby z całej Polski. Oczywiście nie zabrakło reprezentantów naszego miasta i regionu, którzy chętnie udostępniali zdjęcia z marszu między innym na swoich profilach na Facebooku. Zobaczcie niektóre z nich.
Na marszu w Warszawie pojawili się między innymi: Rafał Bruski, Monika Matowska, Janusz Czwojda, Łukasz Krupa oraz poseł z Inowrocławia Krzysztof Brejza.
- „TO” powraca do sieci Multikino! - 17 października 2025
- ASPIRE – jedyna taka inwestycja w Bydgoszczy. Przy skarpie, na Toruńskiej powstają nowe apartamentowce [ZDJĘCIA] - 14 października 2025
- Kwiaty na pierwszą rocznicę ślubu – jakie kompozycje wybrać na tę wyjątkową okazję? - 14 października 2025






