Pijany kierowca wjechał w… betonowy słup. Próbował uciec
Dodano: 01.08.2017 | 15:03Kierowca miał 1,24 promila alkoholu we krwi.
Na zdjęciu: Toyota yaris uderzyła w słup.
Fot. OSP Pakość
W poniedziałek po północy doszło do kolizji na ulicy 21 Stycznia w Pakości. Samochód osobowy uderzył w betonowy słup.
O godzinie 1:15 doszło do nietypowego zdarzenia. Toyota yaris uderzyła w słup oświetleniowy. Na miejscu strażacy zastali poszkodowanego mężczyznę, który twierdził, że to nie on kierował. Służby przeszukały pobliski teren jednak nie znaleziono więcej rannych osób.
Jak ostatecznie wykazało postępowanie, zastany w aucie mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, a następnie na nie powrócił. – Był pijany i nie dostosował prędkości do panujących warunków – tłumaczą przyczynę wypadku inowrocławscy policjanci. Mężczyzna miał 1,24 promila alkoholu w organizmie. Przewieziono go do szpitala.
Kierowca usłyszał zarzuty prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
















