Pożar pustostanu po dawnej firmie. W akcji ucierpiało trzech strażaków
Dodano: 03.09.2017 | 21:55Na zdjęciu: Na miejsu pracowało dziewięć zastępów straży pożarnej.
Fot. OSP Pakość
W sobotę doszło do pożaru na terenie jednej z dawnych firm w Pakości. Cztery osoby zostały poszkodowane.
Strażacy zostali zadysponowani do pożaru pustostanu na terenie dawnej firmy Belpoltex przy ul. Inowrocławskiej w Pakości o godz. 17:10. Na miejscu zastali dym wydobywający się z okien budynku dawnej szwalni, a przebywające w pobliżu osoby poinformowały, że w środku mogą przebywać ludzie.
– Działania były utrudnione ze względu na wielkość pomieszczeń, silne zadymienie i temperaturę – relacjonują strażacy z OSP Pakość. Po przeszukaniu okazało się, że w środku nikogo nie ma. Na miejscu pracowało dziewięć zastępów straży, a gaszenie i rozbiórka potrwały do 21. W czasie akcji zostało poszkodowanych dwóch strażaków i druh z Pakości oraz jeden strażak z Inowrocławia.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026

















