ABRAMCZYK Polonia wygrała w Rybniku. Jak mecz podsumował Tomasz Bajerski?
Dodano: 29.07.2024 | 19:07Na zdjęciu: Tomasz Bajerski był zadowolony po wygranym przez ABRAMCZYK Polonię wyjazdowym meczu w Rybniku.
Fot. Archiwum
– Cała drużyna dobrze pojechała i walczyła, jestem z tego bardzo zadowolony – tak menedżer ABRAMCZYK Polonii podsumował wygrany przez bydgoskich żużlowców wyjazdowy mecz z ROW-em Rybnik 48:41.
W meczu trzynastej, przedostatniej kolejki fazy zasadniczej Metalkas 2 Ekstraligi, ABRAMCZYK Polonia odniosła cenną wygraną, pokonując w Rybniku miejscowy ROW 48:41 i zdobyła także punkt bonusowy za korzystniejszy bilans dwumeczu. Jak pojedynek na Śląsku ocenił menedżer bydgoskiej drużyny?
– Mecz wygraliśmy i cieszę się bardzo z tego – powiedział w krótkim nagraniu na profilu klubu w mediach społecznościowych Tomasz Bajerski i cieszył się, że jego zespół od pierwszego biegu trafił z ustawieniami sprzętu. – Staramy się te wyjazdy łączyć z innymi treningami na innych torach, paradoksalnie przed tym meczem nigdzie nie pojechaliśmy, więc to nam wyszło – dodał.
W bydgoskim zespole najskuteczniejsi w meczu w Rybniku byli Andreas Lyager – 11+1 pkt. oraz Mateusz Szczepaniak – 10+2 pkt. – Cała drużyna dobrze pojechała i walczyła, jestem z tego bardzo zadowolony – podsumował Bajerski.
Na zakończenie fazy zasadniczej, ABRAMCZYK Polonia już w najbliższą sobotę, 3 sierpnia podejmie na własnym torze Stal Rzeszów. Start do pierwszego biegu na Sportowej 2 o 19:00. Z kolei po niedzielnych meczach znane będą już pary ćwierćfinałowe Metalkas 2 Ekstraligi.
