Bydgoszcz
7C
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 8 • L 7
10C
Sob
9C
Nd
13C
Pon
13C
Wt
9C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportAbramczyk Polonia zostaje w grze o utrzymanie. Bydgoscy żużlowcy lepsi od Unii Tarnów
18-07-2020_żużel, eWinner I Liga Żużlowa_Abramczyk Polonia Bydgoszcz-Orzeł Łódź_bieg 3 - Kamil Brzozowski (cz), Dawid Lampart (n) - SF-1
20.09.2020 | 15:57

Abramczyk Polonia zostaje w grze o utrzymanie. Bydgoscy żużlowcy lepsi od Unii Tarnów

W eWinner I Lidze Żużlowej rozegrano dwunastą kolejkę spotkań.

Na zdjęciu: Żużlowcy Abramczyk Polonii wygrali na własnym torze z Unią Tarnów.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Podwójnie wygrany przez duet Lyager, Zengota czternasty bieg zadecydował o losach spotkania 12 kolejki eWinner I Ligi Żużlowej na stadionie przy ul. Sportowej 2. Abramczyk Polonia pokonała Unię Tarnów i pozostaje w grze o pozostanie na zapleczu PGE Ekstraligi. W następnej kolejce bydgoski zespół zmierzy się na wyjeździe z Orłem Łódź (26 września, 14:00).

EWINNER I LIGA ŻUŻLOWA – SEZON 2020 – 12 KOLEJKA – 20.09.2020 R.
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – UNIA TARNÓW 49:41

Pierwszy mecz: 37:53. Bonus: Unia Tarnów.

UNIA TARNÓW
1. Kim Nilsson 9+1 (3,3,1,1,1*)
2. Daniel Kaczmarek (0,0,-,-)
3. Artur Mroczka 6+1 (2*,2,1,1,0)
4. Ernest Koza 6+1 (1,1*,3,d,1)
5. Peter Ljung 11 (2,2,2,3,2)
6. Przemysław Konieczny 6 (3,3,0)
7. Mateusz Cierniak (1,0,2)
8. Michał Gruchalski (0,0)

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ
9. Kai Huckenbeck 12 (0,3,3,3,3)
10. Kamil Brzozowski (2,-,-,-)
11. David Bellego 10 (1,3,3,3,0)
12. Troy Batchelor (1,0,1,-,-)
13. Grzegorz Zengota 7+1 (3,2,0,0,2*)
14. Nikodem Bartoch (0,0,2)
15. Tomasz Orwat 4+1 (2,1*,1)
16. Andreas Lyager 10+2 (1,2*,2*,2,3)

BIEG PO BIEGU
1. [63.90] Nilsson, Mroczka, Bellego, Huckenbeck 1:5
2. [64.60] Konieczny, Orwat, Cierniak, Bartoch 2:4 (3:9)
3. [63.47] Zengota, Ljung, Batchelor, Kaczmarek 4:2 (7:11)
4. [65.06] Konieczny, Brzozowski, Koza, Bartoch 2:4 (9:15)
5. [63.63] Bellego, Mroczka, Koza, Batchelor 3:3 (12:18)
6. [64.82] Nilsson, Zengota, Orwat, Kaczmarek 3:3 (15:21)
7. [63.82] Huckenbeck, Ljung, Lyager, Cierniak 4:2 (19:23)
8. [64.92] Koza, Bartoch, Mroczka, Zengota 2:4 (21:27)
9. [64.48] Huckenbeck, Lyager, Nilsson, Gruchalski 5:1 (26:28)
10. [63.81] Bellego, Ljung, Batchelor, Konieczny 4:2 (30:30)
11. [64.51] Huckenbeck, Lyager, Nilsson, Koza (d) 5:1 (35:31)
12. [64.39] Bellego, Cierniak, Orwat, Gruchalski 4:2 (39:33)
13. [64.98] Ljung, Lyager, Mroczka, Zengota 2:4 (41:37)
14. [64.72] Lyager, Zengota, Koza, Mroczka 5:1 (46:38)
15. [64.99] Huckenbeck, Ljung, Nilsson, Bellego 3:3 (49:41)

Sędziował: Michał Sasień.
Komisarz toru: Marcin Skabowski.
Przewodniczący Jury: Wojciech Grodzki.
Widzów: ok. 3.500.
Najlepszy Czas: Grzegorz Zengota w wyścigu trzecim – 63.47 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z pierwszym zestawem pól startowych.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AsaEdekObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Wszystko poszło w dobrą stronę po zmianie polewaczki. Niech strażacy polewają też w ostatnim meczu u nas. 🤗🤩

Edek
Gość
Edek

Już za trzy lata Polonia mistrzem świata!

Asa
Gość
Asa

Przekret

Powiązane treści