Bydgoszcz
11C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 13 • L 10
20C
Pon
20C
Wt
20C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleAgencja towarzyska na Wyżynach zlikwidowana. Właścicielka zarobiła na niej miliony [ZDJĘCIA]
26.01.2021 | 12:27

Agencja towarzyska na Wyżynach zlikwidowana. Właścicielka zarobiła na niej miliony [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: 54-letnia bydgoszczanka zarobiła na nielegalnym procederze kilka milionów złotych.

Fot. KWP BYDGOSZCZ

Agencja towarzyska od dawna działająca w Bydgoszczy została zlikwidowana przez policję. Jej właścicielka na nielegalnym procederze zarobiła kilka milionów złotych.

Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy dotyczący agencji towarzyskiej od wielu lat funkcjonującej na Wyżynach. 54-letnia mieszkanka Bydgoszczy prowadziła nielegalny biznes w wynajmowanym tam domu. Uczyniła z niego stałe źródło dochodu.

Jak wynika z informacji zebranych przez policjantów, w agencji mogło pracować od czterech do siedmiu kobiet. – Właścicielka przyjmowała je do pracy w charakterze prostytutek, zamieszczała w prasie i na portalu erotycznym ogłoszenia dotyczące usług seksualnych wraz ze zdjęciami kobiet, opisem i numerem telefonu, udostępniała lokal do przyjmowania klientów oraz zapewniała i dostarczała niezbędnych do funkcjonowania tego rodzaju procederu środków higieny osobistej oraz środków antykoncepcyjnych – wymienia mł. insp. Monika Chlebicz z bydgoskiej policji.

Kobiety musiały oddawać połowę zarobionych pieniędzy 54-latce. W ten sposób mogła ona, jak wynika z szacunków policjantów, zarobić nie mniej niż 3,5 miliona złotych. Na razie usłyszała zarzuty czerpania korzyści z nierządu oraz ułatwiania innym osobom prostytucji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Zgodnie z decyzją prokuratora będzie stawiać się w komisariacie na dozór, musi wpłacić poręczenie majątkowe, a także ma zakaz opuszczania kraju. Z uwagi na fakt, że z popełniania przestępstw uczyniła sobie stałe źródło dochodu może jej grozić kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności – mówi mł. insp. Chlebicz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mils
Mils
4 miesięcy temu

To ta gdzie była kiedyś kamera w coca coli ns Jarze?

Asia
Asia
4 miesięcy temu

No tak, w Polsce prostutycja jest niestety, nielegalna…(tak jak marihuana).powinna była już dawno przenieść się z tym biznesem do np.Niemiec czy Holandii. Taki kraj 🤷‍♀️

Powiązane treści