Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Agresor w centrum miasta. Zaatakował dwie kobiety, jednej ukradł telefon

Dodano: 21.12.2023 | 06:28

Na zdjęciu: Agresywnego 34-latka zatrzymano chwilę po tym, jak zaatakował dwie kobiety.

Fot. KMP Włocławek

34-latek wpadł krótko po tym, jak zaatakował dwie wracające młode kobiety, a wobec jednej z nich użył przemocy i ukradł jej telefon komórkowy. – Mężczyzna trafił już do tymczasowego aresztu na trzy miesiące – informują śledczy.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (16/17 grudnia) w samym centrum Włocławka. To tamtędy agresor najpierw zaczepił dwie młode kobiety, a wobec jednej z nich stał się agresywny. – Użył przemocy, a następnie zabrał pokrzywdzonej telefon i oddalił się z miejsca – mówi sierż. sztab. Tomasz Tomaszewski z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.


CZYTAJ WIĘCEJ: „Bomba w hotelu, zaraz wszystko wybuchnie”. 16-latka z Bydgoszczy wywołała alarm… i prowadziła z niego transmisję


Dysponując rysopisem mężczyzny, kryminalni z włocławskiej komendy w zaledwie chwilę po zdarzeniu zatrzymali 34-latka. – Podczas zatrzymania miał przy sobie telefon, który zabrał zaatakowanej kobiecie – dodaje Tomaszewski. Szybko też okazało się, że agresor dokonał swojego czynu, będąc pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko półtora promila.

Zatrzymany mężczyzna ma już postawiony zarzut i – jak słyszymy od śledczych – grozić może mu nawet do piętnastu lat pozbawienia wolności. Póki co, sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował wobec niego areszt tymczasowy na najbliższe trzy miesiące.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments