Bydgoszcz
12C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 13 • L 12
11C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
13C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleAkcja służb pod Bydgoszczą. Niebezpieczne substancje w jednym z bloków mieszkalnych!
policja_ straż pożarna_ pogotowie_ na sygnale - MR
06.07.2019 | 12:11

Akcja służb pod Bydgoszczą. Niebezpieczne substancje w jednym z bloków mieszkalnych!

Na zdjęciu: Na miejsce zdarzenia zadysponowano policjantów i straż pożarną.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci i strażacy od kilku godzin działają na terenie jednego z bloków mieszkalnych w Wojnowie.

Jak informuje serwis Bydgoszcz 998, w jednym z mieszkań dwupiętrowego bloku zostały odnalezione niebezpieczne substancje, w związku z czym trzeba było ewakuować wszystkich mieszkańców. – Na miejsce wysłane zostały dwa zastępy strażaków, naszym zadaniem była pomoc w ewakuacji – mówi nam dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Nieco więcej informacji ujawniają policjanci. – Wszystko zaczęło się w nocy, gdy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który doznał obrażeń ciała po wybuchu petardy – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Poszkodowanego mężczyznę ratownicy medyczni przewieźli do szpitala. Podczas przeszukania pomieszczenia, policjanci znaleźli niebezpieczne substancje, stąd zapadła decyzja o ewakuacji mieszkańców bloku.

– Na miejsce przyjechali policyjni pirotechnicy, jest też prokurator. Akcja cały czas trwa – dodaje kom. Słomski. Wiele wskazuje na to, że zabezpieczone substancje zostaną zabrane do utylizacji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści