Akcja strażaków w Strzelcach Górnych. Paliła się stodoła
Dodano: 31.12.2017 | 11:59Na zdjęciu:
Fot. Stanisław Gazda/archwium
Minionej nocy strażacy walczyli z ogniem w Strzelcach Górnych.
O godzinie 23:05 straż otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego. Na miejsce akcji skierowano łącznie osiem zastępów. Po zlokalizowaniu źródła ognia przystąpiono do usuwania słomy, znajdującej się na całym poddaszu stodoły. Z płonącego obiektu udało się ewakuować dwa konie. Akcja gaśnicza trwała kilka godzina.
Jak informuje dyżurny komendy miejskiej PSP, przyczyną wybuchu pożaru była nieszczelność przewodu kominowego. Poza akcją w Strzelcach, w nocy nie doszło do innych większych zdarzeń.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026















