Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 2
1C
Wt
1C
Sr
2C
Czw
-0C
Pt
0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONBiznesAlstal po raz kolejny nagrodzony w konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw!
14.11.2017 | 11:06

Alstal po raz kolejny nagrodzony w konkursie Budowa na Medal Pomorza i Kujaw!

Na zdjęciu: Alstal odebrał nagrodę podczas gali "Budowa na Medal Pomorza i Kujaw"

Fot. mat. prasowe

13 października 2017 r.  w centrum konferencyjnym hotelu Holiday Inn odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2017” oraz „Wnętrze Roku Pomorza i Kujaw 2017 ”. Firma ALSTAL po raz kolejny została nagrodzona, tym razem otrzymała Grand Prix w kategorii „Budownictwo użyteczności publicznej/obiekt administracyjno – biurowy” za realizację Centrum Zarządzania Siecią Tauron Dystrybucja S.A. we Wrocławiu.

Konkurs „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw” dotyczy obiektów zakończonych  i oddanych do użytku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz obiektów wykonanych przez firmy budowlane z terenu woj. kujawsko-pomorskiego poza obszarem województwa. Celem konkursu jest ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa w regionie kujawsko–pomorskim oraz inspirowanie twórczych działań zespołów projektowych i wykonawczych w dziedzinie budownictwa i architektury.

Kandydaci zostali wyłonieni poprzez takie kryteria jak: użyteczność i nowoczesność rozwiązań architektoniczno-funkcjonalnych, jakość wykonawstwa budowlanego, walory estetyczne, ekologiczne i ekonomiczne oraz walory wkomponowania w otoczenie.


Powiązane treści