Bydgoszcz
9C
Słonecznie
61% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 9 • L 9
8C
Pt
10C
Sob
15C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaAndrzej Poniedzielski wystąpi w Adrii. Bilety do kupienia i… wygrania! [KONKURS]
Andrzej Poniedzielski Bydgoszcz
03.10.2018 | 12:17

Andrzej Poniedzielski wystąpi w Adrii. Bilety do kupienia i… wygrania! [KONKURS]

Zapraszamy do zakupu biletów i do udziału w konkursie związanym z występem znanego satyryka z mieście nad Brdą!

Na zdjęciu: Andrzej Poniedzielski wystąpi w bydgoskiej Adrii już 13 października.

Fot. mat. prasowe

Już w przyszłą sobotę na scenie kinoteatru Adria zaprezentuje się Andrzej Poniedzielski. Artysta doskonale znany kilku pokoleniom widzów i słuchaczy zaprezentuje w Bydgoszczy program o kobiecie, mężczyźnie, relacjach między nimi… i o szczęściu.

Poniedzielski to mistrz słowa i mowy. W tym ostatnim przypadku ma na to nawet dowód w postaci tytułu Mistrza Mowy Polskiej przyznanego mu w 2011 roku. Cztery lata później Polska Akademia Nauk przyznała mu z kolei tytuł „Ambasadora Polszczyzny w Mowie”. O jego nieprzeciętnych zdolnościach w zakresie słowa bydgoszczanie (i nie tylko) będą mogli przekonać się w sobotę, 13 października podczas dwóch wystepów, których początek zaplanowano na godzinę 17:00 oraz 20:00.

W programie, jak zapowiadają organizatorzy z Impresariatu Scena Studio, znajdzie się dużo inteligentnej satyry i humoru, a także oczywiście sporo piosenek. I na tym polu Andrzej Poniedzielski ma zresztą spore zasługi – jest autorem ponad 250 wierszy, kilkuset felietonów i wielu piosenek – między innymi dla Michała Bajora, Haliny Frąckowiak, Edyty Geppert, Maryli Rodowicz, Stanisław Soyki czy Anny Marii Jopek. Współpracował też z wybitnymi kompozytorami i twórcami muzyki jak Włodzimierz Nahorny, Tadeusz Woźniak czy Seweryn Krajewski.

Bilety na spektakle można nabywać na portalach www.BiletyNa.pl www.KupBilecik.pl, a także bezpośrednio w kinoteatrze Adria przy ulicy Toruńskiej 30.

Dla naszych Czytelników mamy kolejne doskonałe wieści – we współpracy z organizatorami występu Andrzeja Poniedzielskiego zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia na występ Andrzeja Poniedzielskiego. Aby je wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule wpisując hasło ADRIA, a w treści odpowiadając na pytanie: W jakiej miejscowości urodził się Andrzej Poniedzielski? Dwie osoby, które najszybciej udzielą poprawnej odpowiedzi, otrzymają od nas wspomniane zaproszenia. O sposobie ich odbioru zwycięzców poinformujemy w wiadomości zwrotnej.

 


Powiązane treści