Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Andrzej Poniedzielski wystąpi w bydgoskiej Adrii. W klimacie jubileuszowo-urodzinowym

Dodano: 07.10.2021 | 16:32

Na zdjęciu: Andrzej Poniedzielski pojawi się na scenie bydgoskiej Adrii w piątek, 15 października.

Fot. Impresariat Scena Studio

W przyszły piątek, 15 października na deskach kinoteatru Adria wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany artysta zaprosi bydgoszczan na program „BA”, którym będzie promował także swoją płytę „67”.

Poniedzielski to znany powszechnie satyryk oraz poeta, aktor czy autor piosenek. Jego teksty śpiewali tacy wykonawcy jak Edyta Geppert, Grzegorz Turnau czy Dawid Podsiadło. W przeszłości był uhonorowany tytułem mistrza mowy polskiej, a także – w 2016 roku – Ambasadora Polszczyzny.

Próbkę, a właściwie sporą próbę swoich umiejętności Andrzej Poniedzielski da w przyszłym tygodniu, gdy wystąpi podczas koncertu w Adrii. „W programie jest satyra, humor, piosenka, a wszystko w doskonałej muzycznej oprawie” – zapewniają organizatorzy – Impresariat Scena Studio.

Na występ 67-letniego wykonawcy trzeba było poczekać sporo czasu. Poniedzielski miał wystąpić bowiem najpierw w drugiej połowie ubiegłego roku, a potem – pod koniec kwietnia. Bilety zakupione na te występy obowiązują na występ, który zaplanowano na 15 października.

Początek występu o godzinie 18:30. Bilety w cenie 70 (balkon) i 75 złotych (parter) dostępne są na platformie www.BiletyNa.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments