Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Andrzej Poniedzielski wystąpi w Bydgoszczy. Wygraj bilety! [KONKURS]

Dodano: 14.10.2021 | 13:02

Na zdjęciu: Andrzej Poniedzielski pojawi się na scenie bydgoskiej Adrii w piątek, 15 października.

Fot. Impresariat Scena Studio

W piątek, 15 października na deskach kinoteatru Adria wystąpi Andrzej Poniedzielski. Znany artysta zaprosi bydgoszczan na program „BA”, którym będzie promował także swoją płytę „67”.

Poniedzielski to znany powszechnie satyryk oraz poeta, aktor czy autor piosenek. Jego teksty śpiewali tacy wykonawcy jak Edyta Geppert, Grzegorz Turnau czy Dawid Podsiadło. W przeszłości był uhonorowany tytułem mistrza mowy polskiej, a także – w 2016 roku – Ambasadora Polszczyzny.

Próbkę, a właściwie sporą próbę swoich umiejętności Andrzej Poniedzielski da w przyszłym tygodniu, gdy wystąpi podczas koncertu w Adrii. „W programie jest satyra, humor, piosenka, a wszystko w doskonałej muzycznej oprawie” – zapewniają organizatorzy – Impresariat Scena Studio.

Na występ 67-letniego wykonawcy trzeba było poczekać sporo czasu. Poniedzielski miał wystąpić bowiem najpierw w drugiej połowie ubiegłego roku, a potem – pod koniec kwietnia. Bilety zakupione na te występy obowiązują na występ, który zaplanowano na 15 października.

Aby wygrać wystarczy wysłać e-maila na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule napisać „Występ Andrzeja Poniedzielskiego” i dalej podać swoje imię, nazwisko i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać konkurs?

Na zgłoszenia czekamy do dziś (14.10.2021) do godziny 22:00. Nagrodzimy autorów najciekawszych odpowiedzi. O wygranej poinformujemy zwycięzców w wiadomości zwrotnej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments