Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ogromna dawka śmiechu w bydgoskiej Adrii. Na scenie pojawi się kabaret Ani Mru Mru

Dodano: 15.01.2022 | 14:56

Na zdjęciu: Kabaret Ani Mru Mru zaprezentuje się na scenie bydgoskiej Adrii w niedzielę, 23 stycznia.

Fot. mat. prasowe Impresariat Scena Studio

Doskonale znany i lubiany kabaret Ani Mru Mru kolejny raz przyjeżdża do Bydgoszczy. W niedzielę, 23 stycznia zaprasza na występ w ramach programu „Cirque do volaille”.

Istniejący od ponad dwudziestu lat kabaret rodem z Lublina w swoim programie ma zaprezentować „roladę humoru z solidną porcją prawdziwej satyry w środku”. „Nie kroić, bo pryśnie masłem… tfu – śmiechem!” – zachęcają pół-żartem, pół-serio organizatorzy – Impresariat Scena Studio.


CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wydarzenia w Bydgoszcz na weekend 15-16 stycznia. Z jakich atrakcji można skorzystać?


Występ lubelskiego kabaretu odbędzie się w kinoteatrze Adria przy ulicy Toruńskiej we wspomnianą niedzielę, 23 stycznia o godzinie 17:30. „To akrobatyczne TRIO da znowu czadu ze smakiem i właściwym dla siebie wyrazem artystycznym. Jak wiemy, stęsknieni za publicznością są jak Sobieski za Marysieńką” – czytamy w zapowiedzi.

Bilety dostępne są na platformach KupBilecik oraz BiletyNa.pl w cenie 85 oraz 90 złotych. Można je także nabywać bezpośrednio w Adrii – telefon 52 371-27-39. W sprawie biletów grupowych (minimum 10 osób) można kontaktować się pod numerem telefonu 535 33-88-33.

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem na wydarzenie obowiązuje limit 30 procent zajętości sali. Nie wlicza się do niego jednak osób zaszczepionych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments