Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Antynarkotykowa akcja w Fordonie. Zatrzymano młodego mężczyznę z amfetaminą

Dodano: 08.12.2019 | 10:14

Podejrzany usłyszał już zarzuty - grożą mu trzy lata więzienia.

Na zdjęciu: Kryminalni z Fordonu zatrzymali 23-letniego mieszkańca dzielnicy, który w swoim pokoju posiadał amfetaminę.

Fot. archiwum

23-latek z Fordonu usłyszał zarzut posiadania nielegalnych środków odurzających. To efekt ustaleń miejscowych kryminalnych, którzy w połowie tygodnia zatrzymali mężczyznę po wizycie w jego domu.

Funkcjonariusze z komisariatu w Fordonie zdobyli informację, że 23-letni mężczyzna może posiadać amfetaminę. Postanowili zweryfikować to i odwiedzić go w jego mieszkaniu. – Mężczyzna początkowo tłumaczył, że narkotyków nie posiada, ale przeczyły temu policyjne ustalenia oraz zachowanie 23-latka – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Schemat był mundurowym doskonale znany – podejrzewany mężczyzna podczas przeszukania był bardzo zdenerwowany, a jego zachowanie policjanci określają jako „dziwne”.

Efekt – w pokoju 23-latka odkryto schowane w dwóch miejscach worki strunowe z białym proszkiem. Już wstępne badania wskazywały na to, że jest to amfetamina, której szukała w mieszkaniu policja. Badania laboratoryjne potwierdziły te ustalenia. Mieszkaniec Fordonu miał łącznie blisko 50 gramów narkotyku.

Za to usłyszał już zarzut posiadania zakazanych środków odurzających. Grozi mu za to kara do trzech pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec 23-latka policyjny dozór.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments