Bydgoszcz
12C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 12 • L 12
16C
Czw
15C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeArkada Invest o nowym apartamentowcu: Finalny projekt pokażemy w maju
arkada
04.04.2017 | 09:03

Arkada Invest o nowym apartamentowcu: Finalny projekt pokażemy w maju

Arkada Invest wybuduje apartamentowiec nad Balatonem.

Na zdjęciu: Na wstępnym projekcie zostaną wprowadzone zmiany.

Fot. BD Architekci

W minionym tygodniu pokazaliśmy projekt warszawskiej pracowni BD Architekci, która przygotowała koncepcję apartamentowca nad Balatonem. Inwestor, Arkada Invest przyznaje, że w rzeczywistości budynek będzie wyglądał nieco inaczej.

Apartamentowiec Arkady ma stanąć przy ul. Gajowej 24a, a projektem zajęli się Krzysztof i Andrzej Banaszewscy oraz Maciej Dembiński. Finalny efekt ich prac ma być znany w maju. – Wizualizacja, która trafiła do sieci, choć jest ciekawa, nie jest już aktualna. Ostateczny projekt będzie znany w maju – mówi nam Wioleta Daniłowska z Arkada Invest.

Czytaj także: AWZ buduje apartamentowiec. Wiemy, gdzie!

Jakie zmiany zdecydował się wprowadzić inwestor? Przede wszystkim ma być funkcjonalniej. Dlatego zmienione zostały na przykład balkony. – Dotąd były tak zrobione, że łatwo było o efekt zaglądania sobie. Znając preferencje naszych klientów, zmieniliśmy je na bardziej odosobnione, zadaszone, typu loggia – mówi Daniłowska. Jak dodaje, na etapie projektowania często dochodzi do zmian. – To zawsze jest proces wynikowy. Mamy pierwotne plany, a potem nad nimi pracujemy. Gdy zmienimy układ mieszkań, zmienia się też cała bryła. Myślę, że w tym przypadku wprowadzone zmiany zadziałają na plus, bo najważniejsze jest, aby naszym mieszkańcom było wygodnie – zapowiada.


Powiązane treści