Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Arkada zaprasza na Drzwi Otwarte nowego budynku osiedla forDOM! [ZDJĘCIA]

Dodano: 10.05.2023 | 10:30

Na zdjęciu: W budynku B Arkada zamierza kontynuować dobrze przyjętą przez klientów ofertę mieszkań wykończonych pod klucz.

Fot. nadesłane

Wiosna to czas nowości. Także Arkada Invest przygotowała pierwsze Drzwi Otwarte nowego budynku B w kompleksie forDOM! Na klientów czekają mieszkania, do których klucze będą przekazywane już tego lata!

Pierwsze Drzwi Otwarte na budynku B

Pierwsze Drzwi Otwarte budynku B w inwestycji forDOM, realizowanej przez bydgoskiego dewelopera Arkada Inwest przy ulicy Produkcyjnej 3A w Fordonie, odbędą się w nadchodzący weekend – 13 i 14 maja 2023 roku w godzinach 10:00-15:00.

Arkada zaprasza na Drzwi Otwarte nowego budynku osiedla forDOM! [ZDJĘCIA]

ForDOM to pierwsza realizacja bydgoskiego dewelopera Arkada Invest w Fordonie. Przy ulicy Produkcyjnej 3A, w pobliżu osiedla Bajka powstały do tej pory dwa siedmiopiętrowe budynki projektu lokalnej pracowni Lines Architekci – pierwszy z 91 mieszkaniami, dwoma windami i halą garażową został już oddany do użytku, a budowa drugiego z 63 lokalami zbliża się do końca.

Planujemy zakończenie prac w czerwcu tego roku, by nasi Klienci mogli już latem odbierać klucze do nowych mieszkań i aranżować je, korzystając z dobrej pogody – podkreśla Arkada. To jeszcze nie koniec zmian w tej części Fordonu: inwestor planuje realizację trzeciego etapu kompleksu, czyli budynku C.

W ofercie znajdują się mieszkania 3- i 5-pokojowe (o metrażu od 50 m2 do 81 m2). To szereg propozycji dopasowanych do potrzeb różnych klientów: od młodych osób rozpoczynających samodzielne życie, przez rodziny po seniorów, którzy chcą spędzić jesień życia w nowoczesnym budynku pełnym udogodnień, takich jak winda, szerokie schody czy łazienka dopasowana do ich potrzeb.

Arkada zaprasza na Drzwi Otwarte nowego budynku osiedla forDOM! [ZDJĘCIA]

ForDOM to nowoczesny, zamknięty kompleks z placem zabaw dla dzieci. Budynki odznaczają się nowoczesnym i ekologicznym wykończeniem. Mieszkania posiadają duże balkony, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Fordonu.

Arkada zamierza również kontynuować dobrze przyjętą przez klientów ofertę mieszkań wykończonych pod klucz. Takiej propozycji do tej pory w Fordonie jeszcze nie było – deweloper jako jedyny w Bydgoszczy, w Fordonie oferuje na sprzedaż gotowe i urządzone już wnętrza do zamieszkania.

Dodajmy, że Arkada Invest zadbała zarówno o swoich mieszkańców, jak i sąsiadów utwardzając spory fragment ulicy Produkcyjnej.

Atuty kompleksu forDOM

Z forDOMu w kilkanaście minut dojdziesz do niezwykłych atrakcji Fordonu: odnowionego rynku z fontanną i nabrzeża w Starym Fordonie, malowniczych terenów nadwiślańskich, urokliwego Parku Milenijnego, Wyszogrodu – miejsca, gdzie rozpoczęły się dzieje Fordonu, największego placu zabaw w parku na Bajce czy tężni oraz toru rolkowego. Tuż obok Twojego przyszłego mieszkania znajduje się piękny, sielski park z wiewiórkami – to idealne miejsce na spacer z Twoim pupilem, aktywnej rekreacji czy rodzinną wycieczkę!

Ponadto w obrębie 5 minut znajdują się wszystkie niezbędne usługi: markety, sklepy spożywcze, salony fryzjerskie, poczta, automaty paczkowe, przychodnia, weterynarz, apteka całodobowa. Po sąsiedzku jest również szkoła oraz obiekty sportowe (stadion z ogólnodostępną bieżnią, boiska ze sztuczną nawierzchnią, siłownia plenerowa).

Drzwi Otwarte budynku B już w ten weekend!

Pierwsze Drzwi Otwarte nowego budynku B w kompleksie forDOM odbędą się w wygodnym terminie: w najbliższy weekend – 13-14 maja 2023 roku. – Będziemy dla Państwa dostępni w sobotę i niedzielę, w godzinach 10:00-15:00. To idealna pora, by do nas zajrzeć, a później cieszyć się wiosennym słońcem i urokami fordońskiej przyrody! – zachęcają Doradcy Klienta z Arkada Invest.

Atrakcje podczas Dni Otwartych:

  • możliwość obejrzenia mieszkań w budynku B i gotowych mieszkań w budynku A, w tym lokali mieszkania urządzonych „pod klucz”
  • bezpłatne konsultacje z Ekspertami od kredytów hipotecznych, w tym badanie zdolności kredytowej w kilkunastu bankach i wybór najlepszej propozycji
  • informacje o Bezpiecznym Kredycie 2%,
  • gwarancja ceny po podpisaniu umowy
  • pakiety zniżek na wykończenie mieszkań do salonów partnerskich

Arkada Invest to wiodący bydgoski deweloper, obecny na lokalnym rynku nieruchomości już od 24 lat. To stabilna, lokalna firma, mająca na koncie realizację wielu inwestycji, takich jak Balaton Apartamenty, Atrium Park, Nest, Arkada Park czy Horyzont. – Nasi Klienci doceniają nas za wyjątkowe projekty, elastyczność oraz gwarancję bezpieczeństwa, ponieważ mieszkania, które budujemy, realizujemy na gruntach o pełnej własności i ze środków własnych – podkreśla Arkada.

Arkada Invest od ponad 15 lat należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich – ogólnopolskiej organizacji zrzeszającej najlepsze firmy deweloperskie z całego kraju.

Kontakt z deweloperem:

Biuro Sprzedaży Mieszkań Arkada Invest
ul. Fordońska 2, 85-085 Bydgoszcz
(salon sprzedaży w Arkada Business Park)
tel.: 791 653 850
www: www.arkada-invest.pl