[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Auto osobowe uderzyło w drzewo. Dwójka dzieci zabrana do szpitala

Dodano: 06.08.2021 | 11:29

Informację o wypadku podano tuż po godzinie jedenastej.

Na zdjęciu: Na miejsce wypadku zadysponowano wszystkie służby ratunkowe, wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Cztery osoby zostały ranne w wyniku groźnego wypadku, do którego doszło w piątkowe (6 sierpnia) przedpołudnie na drodze wojewódzkiej 534 w powiecie golubsko-dobrzyńskim.

O zdarzeniu poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak się dowiadujemy, tuż po godzinie jedenastej, służby zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 534 w miejscowości Bocheniec (gm. Radomin, pow. golubsko-dobrzyński).

Z informacji przekazanych przez dyżurnego KW PSP wynika, że auto osobowe z nieustalonych jak na razie przyczyn uderzyło w drzewo. Samochodem podróżowało pięć osób, cztery z nich w tym dwójka dzieci została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

DW534 w miejscu wypadku jest zablokowana. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Zadysponowany został także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments