Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleAuto wypadło z drogi na Kapuściskach i potrąciło pieszego. Ofiara zmarła w szpitalu [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]
26.08.2021 | 09:21

Auto wypadło z drogi na Kapuściskach i potrąciło pieszego. Ofiara zmarła w szpitalu [AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Do wypadku na ulicy Chemicznej doszło w czwartek, 26 sierpnia po godzinie szóstej rano.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Jedna osoba została ranna w konsekwencji wypadku, do którego doszło w czwartek po godzinie szóstej rano na ulicy Chemicznej. Kierowca samochodu osobowego wypadł z drogi i potrącił idącego poboczem mężczyznę.

Zgłoszenie do służb ratunkowych o zdarzeniu na pograniczu Kapuścisk oraz Czerska Polskiego dotarło krótko przed godziną 6:30. Jak mówią nam strażacy, na łuku drogi samochód osobowy marki Daewoo najprawdopodobniej wpadł w poślizg i wypadł z trasy. Zanim uderzył w ogrodzenie ogródków działkowych, kierowca potrącił idącego przy drodze pieszego.

Siła uderzenia wciągnęła poszkodowanego mężczyznę pod auto. – Konieczne było jego wydobycie spod pojazdu. Interweniowali obecni na miejscu świadkowie – słyszymy od dyżurnego bydgoskich strażaków. Stan potrąconego był poważny – konieczna była jego reanimacja. Po przywróceniu funkcji życiowych został przewieziony karetką do szpitala. Kierowcy daewoo nic się nie stało.

Na miejscu pracowały dwa zespoły ratowników medycznych i jeden zastęp strażaków. Badaniem okoliczności zdarzenia zajmuje się policja.

[AKTUALIZACJA – godz. 9:30]

Jak przekazała nam podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, mimo pomocy poszkodowany w wypadku mężczyzna zmarł około godziny 8:00 w szpitalu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
4 miesięcy temu

Czyżby szoferem był brat ze Wschodu? Oni się lubują w tej marce ostatnio…. Przykre zdarzenie. Wyrazy współczucia

Der
Der
4 miesięcy temu

Po co przebudowa? Droga jest dobra. Remont te dwie lewe ręce z zdmikp już na niej zakończyły? Ile miesięcy robiliście kilkadziesiąt metrów, przypomnijcie mi bo już zapomniałem.

Leszek
Leszek
4 miesięcy temu

Potrzebny jest oświetlony chodnik.. Zwykły prosty, nie taki jak przez kupę czasu robili kawałek dalej. Dziwadło trudne do objechania na drodze Chodnik do samego legnowa pętli. Masę ludzi tamtendy chodzi w nocy. Na ostatnią chwilę się ich mija. I nowa nawierzchnia od energetycznej do legnowa!! Dla standartu bezpieczeństwa. Chemiczna, legnowo to region zapomniany przez miasto. Czas to zmienić

Powiązane treści