Awantura w IV lidze. Marcin Krzywicki ostro sfaulowany, gonił rywala po boisku [WIDEO]

Dodano: 23.09.2019 | 10:54

Na zdjęciu: Do awantury doszło podczas sobotniego meczu w Złotnikach Kujawskich.

W sobotnim meczu IV ligi Sportis Łochowo wygrał na wyjeździe 4:2 z ostatnim w tabeli Piastem Złotniki Kujawskie. W trakcie meczu doszło do awantury z udziałem Marcina Krzywickiego i zawodnika drużyny gospodarzy.

Zawodnicy Piasta, którzy dotąd nie zdobyli jeszcze choćby punktu, udanie rozpoczęli mecz z wiceliderem tabeli i w 5. minucie objęli prowadzenie po golu Damiana Kempskiego. Sportis odpowiedział po przerwie – w 57. minucie Marcin Krzywicki wyrównał, a w 62. wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

W 86. minucie łochowianie podwyższyli na 3:1 po trafieniu Patryka Podolskiego. 120 sekund później doszło do scysji przed polem karnym gospodarzy. Dominik Owsiński brutalnie zaatakował Krzywickiego, który po chwili… ruszył za nim w pogoń. Arbitrowi i pozostałym zawodnik dość szybko udało się załagodzić sytuację, ale obaj zamieszani gracze ujrzeli czerwone kartki.

Nagranie tej sytuacji Krzywicki wstawił na swój profil na Twitterze. Mecz zakończył się wynikiem 4:2. W 91. minucie Marek Baranowski zdobył bramkę kontaktową, a w 93. wynik ustalił Maksym Humeniuk.

Po 8. kolejkach Sportis zajmuje drugie miejsce z 16 punktami na koncie. Piast zamyka tabelę.