Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

BARR pomaga wraz z bydgoskimi przedsiębiorcami. Można dołączyć!

Dodano: 30.11.2019 | 07:01

Na zdjęciu: Inicjatorem akcji Świąteczny uśmiech jest Bydgoska Agencja Rowoju Regionalnego.

Fot. mat. prasowe

Święta Bożego Narodzenia to tradycyjnie czas spotkań z bliskimi oraz odpoczynku od codziennych spraw. To także okazja, by odnaleźć w sobie więcej życzliwości i uśmiechu dla innych. W oczekiwaniu na ten wyjątkowy moment w roku Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęca przedsiębiorców do włączenia się w akcję dobroczynną „Świąteczne uśmiechy”

Akcję „Świąteczne uśmiechy” BARR realizuje we współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami na rzecz podopiecznych świetlicy prowadzonej przez Zespół Szkół nr 33 dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy. – Zachęcamy Państwa do przekazania na ten cel podarunków, które mogłyby doposażyć szpitalną świetlicę, gdzie szczególnie potrzebne są np. artykuły papiernicze (m.in. kolorowy papier, farby plakatowe w tubach, kleje, dziurkacze z różnymi wzorami, papier do origami, koraliki do prasowania), zamykane pojemniki/kuwety, gry dydaktyczne, książki, zabawki – mówi Agnieszka Kreńska z działu marketingu BARR. Z uwagi na restrykcje sanitarne obowiązujące w szpitalu, przekazane przedmioty powinny być nowe lub nieużywane – Jesteśmy przekonani, że każda forma wsparcia z Państwa strony wywoła dziecięcy uśmiech i umili małym pacjentom chwile spędzone w szpitalu – dodaje Kreńska.

Zainicjowana już kilka lat temu akcja „Świąteczne uśmiechy” z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie. Dzięki ofiarności bydgoskich firm, ich pracowników, a także osób prywatnych, w poprzednich edycjach udało się zebrać i przekazać wiele produktów, które przydały się w szpitalnej świetlicy nie tylko w okresie świątecznym, ale służyły dzieciom przez cały rok. Inicjatywa okazała się też wartościowa dla samych przedsiębiorstw, będąc okazją do zaangażowania się nawet niewielkich organizacji i ukazania szlachetnej strony bydgoskiego biznesu.

Jak dołączyć?

Wziąć udział w akcji można kontaktując się z Joanną Wójtowicz (tel. +48 885 550 256, e-mail: joanna.wojtowicz@barr.pl). Przekazywać upominki można do 13 grudnia 2019 r. w siedzibie BARR: ul. Unii Lubelskiej 4C (II piętro), 85-059 Bydgoszcz.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments