Bydgoszcz
16C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 17 • L 15
18C
Wt
22C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
27C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBARR pomoże znaleźć pracę lub pracownika. Rozpoczyna specjalną akcję
Akcja_#JestPraca_BARR_800x600_napis
11.04.2020 | 10:47

BARR pomoże znaleźć pracę lub pracownika. Rozpoczyna specjalną akcję

Na zdjęciu:

Fot.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wspólnie z bydgoskimi przedsiębiorstwami rozpoczęła akcję #JestPraca. W ten sposób chce pomóc zarówno przedsiębiorcom, jak i mieszkańcom szukającym pracy.

Zakładka #JestPraca pojawiła się na stronie internetowej BARR. Na bieżąco są w niej publikowane informacje pozyskane od lokalnych pracodawców o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Akcja ma wesprzeć przedsiębiorców z Bydgoszczy i regionu, a jednocześnie pomóc osobom bezrobotnym w znalezieniu nowej pracy.

– Zachęcamy do zapoznania się z otwartymi wakatami na stronie www.barr.pl/JestPraca i do aplikowania na poszczególne stanowiska pracy. Kolejnych pracodawców z Bydgoszczy i regionu zapraszamy do dołączenia do tej inicjatywy i możliwości bezpłatnego skorzystania z promocji aktualnych ofert pracy -mówi Agnieszka Kreńska z BARR.

Na stronie BARR znajdują się też regulamin i szczegóły akcji. – Mamy nadzieję, że akcja #JestPraca przyczyni się do poprawy sytuacji osób bezpośrednio dotkniętych gospodarczymi skutkami epidemii i choć częściowo pomoże w sprostaniu ogromnym wyzwaniom, w obliczu których stajemy – wyjaśnia Kreńska.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści