Bydgoszcz
3C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 2km/h NE
H 5 • L 1
21C
Czw
21C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaBaton otwiera nowy punkt w galerii handlowej. Już od jutra!
18.01.2022 | 09:15

Baton otwiera nowy punkt w galerii handlowej. Już od jutra!

Na zdjęciu: W ofercie Piekarni Baton w Galerii Pomorskiej klienci znajdą nie tylko pieczywo.

Fot. nadesłane

Od środy, 19 stycznia, produkty sieci Piekarni i Domów Chleba Baton będzie można kupić w kolejnym punkcie. Nowy lokal zostanie otwarty w Galerii Pomorskiej. 

Centrum handlowe przy ulicy Fordońskiej 141 to nie pierwsze tego typu miejsce, w którym pojawią się świeże pieczywo, kanapki czy słodkości od Batona. Firma ma już swoje punkty w trzech innych galeriach: CH Zielone Arkady, CH Focus i Galerii Osielsko. Dzięki komfortowym warunkom zakupowym oraz długim godzinom otwarcia tego typu punkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. W obecnych warunkach na dużej powierzchni galerii nie ma tłoku, a Baton oferuje też wyjątkowo długie jak na piekarnię godziny otwarcia,

W ofercie Piekarni Baton w Galerii Pomorskiej klienci znajdą pieczywo – chleby na najwyższej jakości naturalnym zakwasie, bułki, kanapki, drożdżówki czy pączki i ciasta. Uruchomiona zostanie też możliwość zakupy kawy na wynos, a w okresie letnim nie zabraknie lodów. Punkt będzie otwarty od poniedziałku do soboty między 8:00 a 21:00, zaś w niedziele handlowe między 10:00 a 20:00.

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku. Obecnie posiada już 29 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku.