[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowość w Focus Bydgoszcz. Gratka dla miłośników kawy!

Dodano: 21.02.2022 | 10:58

Na zdjęciu: Palarnia Baumgart Kaffee mieści się w podbydgoskim Żołędowie.

Fot. mat. firmy

Nowy punkt w CH Focus w Bydgoszczy. Już w najbliższych dniach otwarty zostanie sklep Baumgart Kaffee.

Baumgart Kaffee to rodzinna palarnia kawy z podbydgoskiego Żołędowa. Przeszła drogę z maleńkiej palarni z piecem o zasypie zaledwie dwóch kilogramów do wypalania 1,2 tony kawy na dobę. – Pasja i siła rodziny sprawiły, że staliśmy się jedną z większych palarni kraftowych w Polsce. Żadne zamówienie nie jest nam straszne, do każdego podejdziemy z takim samym zapałem i podpiszemy nazwiskiem Baumgart, które dla naszych klientów jest synonimem smaku i aromatu – czytamy na stronie internetowej firmy.

Baumgart Kaffee w CH Focus w Bydgoszczy będzie znajdować się na parterze, naprzeciwko Smyka. W ofercie firmy znajdują się kawy z Brazylii, Kolumbii, Etiopii, Gwatemali, Hondurasu, Panamy, Dominikany czy Indonezji. – Mamy sprawdzonych dostawców, jednak sami także poddajemy ziarna obowiązkowej, restrykcyjnej kontroli – informują właściciele.

Oprócz wypalanej w piecu bębnowym kawy nowy sklep w Focusie zaproponuje też konfekcjonowaną herbatę i najlepsze czekoladowe przysmaki wyprodukowane z belgijskiej czekolady.

Na terenie Centrum Handlowego Focus w Bydgoszczy znajduje się ok. 150 sklepów, restauracji oraz punktów usługowych. Najwięcej jest miejsc oferujących ubrania, obuwie, akcesoria skórzane oraz produkty dla zdrowia i urody.

Nowość w Focus Bydgoszcz. Gratka dla miłośników kawy!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments