Bydgoszcz
17C
Słonecznie
45% wilgotność
Wiatr: 7km/h SSE
H 17 • L 17
21C
Pon
21C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
17C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBędą dwa przedświąteczne fryMARKi bydgoskie
09.03.2016 | 09:03

Będą dwa przedświąteczne fryMARKi bydgoskie

Spotkajmy się na fryMARKu 13. i 19 marca.

Na zdjęciu: Zaproszenie od organizatorów.

Fot. Frymark.

FryMARK, to organizowany co drugą niedzielę w centrum Bydgoszczy cykliczny jarmark z produktami ekologicznymi, regionalnymi i rękodziełem.  Najbliższy fryMARK odbędzie się w niedzielę 13 marca w bydgoskiej Kamienica 12 przy ul. Poznańskiej 12 w Bydgoszczy od godziny 11 do 15. Ale już 19 marca będzie dodatkowy i wyjątkowy frymark sobotni.

Frymark, jak zawsze gwarantuje produkty zdrowe, najlepszej jakości i od lokalnych producentów. Kto już poznał ich walory, korzysta tylko z tej możliwości zakupów – od niedawna mogąc także drogą elektroniczną składać zamówienia.

Frymark zaczyna się o godzinie 11 a kończy o 15 w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej 12. Będzie można częstować się pysznościami, korzystając z licznych degustacji; pobawić się smakiem, odkryć nowe produkty i upodobania swoich kubków smakowych oraz zrobić zakupy u lokalnych gospodarzy i twórców, na przykład zaopatrując się w ciepłe posiłki na wynos, dlatego warto zabrać ze sobą pudełka, słoiki i torby na zakupy.

Będzie pysznie, będzie zdrowo, sezonowo i przedświątecznie. Będzie pięknie a Wy bądźcie z nami – zapraszają organizatorzy.

Na fryMARKu znajdziecie m.in.:

☀ miody ☀ makarony domowe ☀ hiszpańskie oliwy ☀ sery i twarogi z mleka koziego ☀ produkty bezglutenowe ☀ pasty warzywne i owocowe ☀ soki tłoczone ☀ chleby pieczone na zakwasie i bez ☀ wędliny – najlepsze pod słońcem ☀ produkty rodem z leśniczówki ☀ mięso ☀ syropy ☀ przetwory z warzyw i owoców ☀ przetwory mleczne z krowiego mleka ☀ domowe wypieki ☀ ryby wędzone ☀ jaja – lepiej zabierzcie wytłoczki ☀ różnego rodzaju kiszonki ☀ oleje tłoczone na zimno ☀ domowe obiady – zabierzcie pudełka śniadaniowe ☀ i wiele innych przysmaków! ☀ ekologiczne kosmetyki. Pozachwycacie się: ☀ niebanalnym rękodziełem: szytym, malowanym, szydełkowanym, itp.

 


Powiązane treści