Bydgoszcz
16C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 16 • L 15
22C
Czw
22C
Pt
11C
Sob
18C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaBędą utrudnienia na Wojska Polskiego. Niedawno oddaną inwestycję trzeba poprawić
5-11-2019_ węzeł Wojska Polskiego-Szarych Szeregów - SF (10)
22.05.2020 | 19:51

Będą utrudnienia na Wojska Polskiego. Niedawno oddaną inwestycję trzeba poprawić

Na zdjęciu: Od 22 do 24 maja kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na odcinku ul. Wojska Polskiego pomiędzy Kapuściskami a Wyżynami.

Fot. Szymon Fiałkowski

W rozpoczynający się właśnie weekend kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ulicy Wojska Polskiego na pograniczu Kapuścisk oraz Wyżyn.

Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, powodem będą prace prowadzone na odcinku ulicy pomiędzy skrzyżowaniami z ulicami: Magnuszewską oraz Szpitalną. Drogowcy informują, że będą to naprawy gwarancyjne związane z nawierzchnią bitumiczną. „W związku z prowadzonymi robotami mogą wystąpić utrudnienia w ruchu” – informuje ZDMiKP.

Prace mają rozpocząć się w piątek, 22 maja w porze nocnej. Mają potrwać cały weekend. Zakończenie działań naprawczych przewidziano na niedzielę, 24 maja.

Przebudowa ulicy Wojska Polskiego była elementem dużej inwestycji prowadzonej przez kilkanaście miesięcy na górnym tarasie. W jej ramach przebudowano także węzeł tramwajowy Szarych Szeregów oraz pętlą w rejonie ul. Magnuszewskiej. Kontrakt warty był ponad 68 milionów złotych.

Ulica po modernizacji została oddana do użytku zaledwie kilka miesięcy temu – jesienią ubiegłego roku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści