Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bedoes i 2115 zagrają darmowy koncert w Bydgoszczy! To nie koniec niespodzianek

Dodano: 08.08.2023 | 12:15

Na zdjęciu: Bedoes i 2115 Gang zagrają w sobotę na Wyspie Młyńskiej.

Fot. 2115 Label/Instagram

Raper Bedoes i jego ekipa 2115 mieli w nadchodzący weekend wystąpić na głównej scenie FEST Festivalu w Chorzowie, jednak wydarzenie zostało odwołane. W zamian pochodzący z Bydgoszczy artysta postanowił zorganizować koncert na Wyspie Młyńskiej, który odbędzie się już 12 sierpnia.

UWAGA AKTUALIZACJA! KONCERT BEDOESA W BYDGOSZCZY ZOSTAŁ PRZENIESIONY – CZYTAJ SZCZEGÓŁY

W piątek, 4 sierpnia organizatorzy FEST Festivalu poinformowali o odwołaniu wydarzenia, na którym wystąpić miał między innymi Bedoes. Festiwal w tym roku miał po raz czwarty odbyć się w Chorzowie w Parku Śląskim. Zaledwie kilka dni przed planowaną datą koncertu poinformowano o ogłoszeniu upadłości firmy organizującej imprezę.

W oświadczeniu organizatorów odnośnie przyczyny odwołania koncertu przeczytać możemy: – Niestety, pomimo ogromnego wsparcia od wielu naszych partnerów i sponsorów, tegoroczny kryzys w branży eventowo-rozrywkowej znacząco zmniejszył sprzedaż biletów, powodując, że nasze szacowanie było błędne. Na dzień dzisiejszy liczba uczestników osiągnęła niewiele ponad 50% planowanej frekwencji, czyniąc organizację FEST Festivalu niemożliwą do zrealizowania w tym roku.

Bedoes i 2115. Koncert w Bydgoszczy już w tę sobotę

W zamian za odwołany występ w Chorzowie, Bedoes organizuje koncert swojej ekipy 2115 w Bydgoszczy. Darmowe wydarzenie odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia na Wyspie Młyńskiej o godzinie 22:30 i potrwa mniej więcej do północy. Ma to być swoisty ukłon w stronę bydgoszczan., ponieważ Bedoes urodził się i przez wiele lat mieszkał w Bydgoszczy. Z jego ust wielokrotnie można było usłyszeć słowa świadczące o jego sentymencie do tego miasta.

Odezwaliśmy się do miasta Bydgoszcz, porozmawialiśmy z panem wiceprezydentem i w pięć dni stawiamy darmowy koncert na Wyspie Młyńskiej – napisał na swoim profilu na Instagramie raper.

Ale to nie koniec niespodzianek od Bedoesa. Artysta postanowił przełożyć otwarcie swojego studia w Bydgoszczy na ten sam dzień. Będzie ono mieściło się przy ulicy Pięknej 13. W sobotę wstęp do studia będzie darmowy i otwarte w godzinach 14:00 – 22:00. Na odwiedzających czekać będzie wiele zapowiadanych atrakcji.

Yo, Bydgoszcz – miasto, w którym wszystko się dla nas zaczęło. Nigdy o Was nie zapomnimy. W tym mieście rodzą się talenty, a my zrobimy wszystko, co możemy, aby je pielęgnować. Znacie nas. Nagrywaliśmy swoje pierwsze numery w pokojach, na mikrofonach USB bez stojaków, pop-filtrów i z sąsiadką pukającą w rury od kaloryfera, bo nie mieliśmy swojego miejsca. Miejsca, które właśnie stworzyliśmy i otwieramy – studio 2115. Azyl dla każdego, kto nie ma swojego miejsca. Miejsca, w którym nie istnieją podziały, miejsca w którym można nas spotkać tworzących muzykę i grających na konsoli, miejsca w którym będzie dostępny nasz merch i miejsca które przyjmie każdy kreatywny umysł z otwartymi ramionami – możemy przeczytać we wpisie 2115label na Instagramie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments