Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Biały pył. Piekło na K2. Wygraj książkę! [KONKURS]

Dodano: 17.09.2021 | 10:25

Na zdjęciu: Książkę Biały Pył. Piekło na K2 można wygrać w konkursie na MetropoliaBydgoska.PL.

Fot. mb

Biały pył. Piekło na K2 to najnowszy thriller górski od wydawnictwa Agora. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym można wygrać książkę autorstwa Krzysztofa Koziołka.

Polska wyprawa dociera pod K2 z zamiarem zimowego zdobycia szczytu. W gronie słynnych wspinaczy jest dwóch outsiderów – Zuza Niska, doświadczona himalaistka, której do tej pory drogę do przełomowych sukcesów blokował zwykły pech, oraz Krzysiek Garda, amator wspinaczek i dziennikarz oddelegowanego do relacjonowania zmagań z górą. W bazie na wierzch wyjdą wzajemne pretensje, środowiskowe konflikty i sprzeczne dążenia i okaże się, że to właśnie tych dwoje najciężej pracuje na zbiorowy sukces. Niska dostrzeże szansę na przerwanie złej passy, a Garda zacznie ulegać hipnotycznemu wpływowi góry, chcąc samemu znaleźć się w grupie, która wejdzie na szczyt.

„Kiedy głupi błąd prowadzi do poważnego wypadku, Garda staje przed dylematem: jego lojalność wobec partnerki może stanowić zagrożenie dla pozostałych uczestników wyprawy. Wkrótce śmierć jednego z nich wywoła szereg wątpliwości: co naprawdę stało się na stoku K2 i czy ktoś poza morderczą górą przyłożył rękę do tej tragedii? – tak książkę opisuje wydawca.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać egzemplarz książki „Biały pył. Piekło na K2”. Aby tak się stało, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „K2”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Jaka była twoja najbardziej emocjonująca wyprawa w górach”. Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 20 września, do godz. 20:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej.

0 0 votes
Article Rating
Biały pył. Piekło na K2. Wygraj książkę! [KONKURS]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments