Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Biura, siłownia i restauracja. Powstaje nowe biznesowe centrum Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Dodano: 02.08.2023 | 12:03

Na zdjęciu: Łącznie do zaoferowania jest niemal 8 tys. mkw powierzchni usługowo-biurowej, ale 80% zostało już skomercjalizowane.

Fot. nadesłane

Budynek przy Grottgera4 staje się ważnym punktem na biznesowej mapie miasta. W części biurowej funkcjonuje już kilka znanych firm, a dwa głośne otwarcia dopiero przed nami.

Grottgera 4 to zupełnie nowy projekt w budynku znajdującym się w samym centrum Bydgoszczy. Specjalnie powołana spółka Grottgera4.pl Sp. z o. o. od blisko dwóch lat zajmuje się komercjalizacją przestrzeni.

Budynek liczy 15 pięter. Firmy oraz punkty usługowe zajmują lokale do 3 piętra, a od 4 do samej góry znajdują się mieszkania. Łącznie do zaoferowania jest niemal 8 tys. mkw powierzchni usługowo-biurowej, ale 80% zostało już skomercjalizowane.

Swoje siedziby w biurowcu klasy A na Grottgera otworzyły już AdriaArt i CentrumRowerowe.pl należące do DADELO. Działają tu także biura firm Edrabiny.pl, Metalkas, MJG Investments sp.j., Kanda sp.j., BSP – Bydgoska Strefa Przemysłowa i również główny bydgoski oddział Santander Bank Polska. Umowy ze znanymi firmami podkreślają atuty Grottgera4, takie jak lokalizacja blisko centrum oraz najwyższy standard.

Nowocześnie i komfortowo

Biura stwarzają możliwość konkretnej aranżacji pod potrzeby najemcy, dzięki czemu mogą zostać dopasowane do nawet najbardziej wymagających oczekiwań.

Nowoczesna przestrzeń i prestiżowa lokalizacja nie są jedynymi zaletami. Inną mocną stroną Grottgera4 jest dostępność miejsc parkingowych. W biurach w centrum miasta często bywa to problemem, tymczasem na Garbarach dostępnych jest ponad 100 miejsc parkingowych – 30 na zewnątrz oraz 78 w dwupoziomowej hali podziemnej.

Grottgera4 wyróżnia się też bliskością natury i urokliwego Starego Miasta. Wystarczy zaledwie chwila spaceru, aby znaleźć się przy śluzie i bulwarach, a następnie na Wyspie Młyńskiej oraz Starym Rynku – czyli w najbardziej rozpoznawalnych miejscach Bydgoszczy.

 

Wszędzie blisko

Duże zainteresowanie nie może dziwić, ponieważ Grottgera 4 wyróżnia się w gronie biurowców niezwykle atrakcyjną lokalizacją, zapewniając łatwy dojazd zarówno transportem prywatnym, jak i komunikacją miejską.

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe w rejonie węzła przesiadkowego Garbary. Blisko stąd także na dworzec PKP, a i dojazd z lotniska albo okolicznych dróg ekspresowych i krajowych również nie zajmuje wiele czasu.

Biura, siłownia i restauracja. Powstaje nowe biznesowe centrum Bydgoszczy [ZDJĘCIA]fot. FotoWaszka

Największa siłownia w Bydgoszczy

Miejsca dla gości z zewnątrz są szczególnie istotne, gdy weźmiemy pod uwagę, co jeszcze ma znaleźć się w budynku przy Grottgera 4.

Już wiadomo, że w budynku zostanie otwarta siłownia Just Gym grupy Medicover. W Grottgera 4 ma zająć dwa poziomy i stać się największą siłownią w mieście. Przy okazji zaoferuje też najlepszy widok podczas ćwiczeń.

Trenujący będą mogli patrzeć na naszą piękną rzekę. Duże przeszklenia w połączeniu z wyjątkową lokalizacją będą też atutem pozostałych pomieszczeń znajdujących się w biurowcu. Obecnie trwają przygotowania do otwarcia siłowni.

 

Będzie także restauracja

Kolejnym miejscem regularnie przyciągającym mieszkańców do budynku na Garbarach ma być restauracja. Podpisana została już umowa na jej utworzenie.

W lokalu ma znaleźć się ok. 130 miejsc dla gości, a także przestrzeń eventowa. Szczegóły dotyczące serwowanej kuchni są jeszcze tajemnicą, ale za jakość ma odpowiadać ceniony szef kuchni. Właściciele planują otworzyć restaurację w przyszłym roku.

Biura, siłownia i restauracja. Powstaje nowe biznesowe centrum Bydgoszczy [ZDJĘCIA]