Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 6 • L 4
3C
Nd
5C
Pon
6C
Wt
7C
Sr
4C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBiznesowe spotkanie w centrum miasta. Otwarte dla każdego
13335801_1725334441077922_6233837079310089324_n
17.10.2016 | 13:40

Biznesowe spotkanie w centrum miasta. Otwarte dla każdego

To będzie już czwarte spotkanie z cyklu Business Mixer Event.

Na zdjęciu: Park Club, w którym odbędzie się jutrzejsze spotkanie.

Fot. www.facebook.com/ParkClubBydgoszcz

Jutro, 18 października, odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu Business Mixer Event. Wieczór, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni, rozpocznie się o godz. 19:00.

Głównym tematem spotkania jest hipoteczna kredytowa systemu w kraju i na świecie, o której opowie osoba z sektora bankowego. Po niespełna 30 minutowej prezentacji rozpocznie się koktajl party. To wtedy przybyłe osoby będą mogły porozmawiać ze sobą, wymienić się wizytówkami. Podczas takiego spotkania mogą m.in. zrodzić się nowe pomysły dotyczące rozwoju biznesu w Bydgoszczy. W wydarzeniu uczestniczyć może każda chętna osoba. W poprzednich edycjach imprezy udział brali ludzie z różnych sektorów biznesu. Wieczór zakończy się koncertem jazzowym. O 20:30 zaprezentuje się grupa Uraz Kivaner Trio.

Spotkanie odbędzie się w Park Clubie mieszczącym się w Parku Ludowym im. Wincentego Witosa w Bydgoszczy. Funkcjonujący od kilku miesięcy lokal mieście się w budynku zlokalizowanym w narożniku parku od strony ul. Piotrowskiego i Jagiellońskiej. Miejsce adresowane jest nie tylko do ludzi związanych z biznesem, ale także do rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którzy chcą odpocząć z dala od zgiełku miasta, a zarazem nie oddalać się zbytnio od centrum. W lokalu można znaleźć coś dla ciała, jak i ducha. Od godz. 10:00 serwowane są śniadania. W ofercie znajdują się również lunche, obiady oraz kawa i napoje.

W Park Clubie organizowane są przeróżne imprezy. Niemal codziennie dzieje się coś innego. Przede wszystkim odbywają się tam koncerty jazzowe oraz zajęcia dla dzieci. Informacje o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu można znaleźć na stronie internetowej www.parkclub.com.pl a także na stronie lokalu na Facebooku.


Powiązane treści