Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

BKS Visła skompletował skład na nowy sezon. Ogłosił nazwisko atakującego

Dodano: 13.07.2022 | 21:43

Na zdjęciu: Paweł Cieślik ponownie będzie graczem BKS Visły ProLine Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

BKS Visła ProLine Bydgoszcz ma już skompletowany skład na sezon 2022/2023 Tauron I Ligi. Bydgoski klub ogłosił w środowe (13 lipca) popołudnie ostatnie nazwisko w drużynie, która poprowadzi Michal Masny.

Klub w środę ogłosił nazwisko drugiego atakującego w składzie na sezon 2022/2023. Będzie nim dobrze znany bydgoskim kibicom Paweł Cieślik, który w przeszłości już grał w barwach Chemika (zdołał m.in. zadebiutować w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2018/2019 w meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który bydgoszczanie przegrali 0:3). W drużynie prowadzonej wówczas przez Jakuba Bednaruka był rozgrywającym.

Później przeszedł na pozycję atakującego i to na niej grał w innych klubach Tauron I Ligi: Krispolu Września, a ostatnio Exact Systems Norwidzie Częstochowa. W BKS Viśle ProLine będzie atakującym obok najskuteczniejszego zawodnika poprzedniego sezonu Damiana Wierzbickiego. Ten transfer zamyka skład bydgoskiego klubu na sezon 2022/2023.

BKS Visła ProLine w tym okienku transferowym pozyskał wcześniej dwóch rozgrywających: Kanadyjczyka Maxa Elgerta i Michała Szczechowicza oraz dwóch przyjmujących: Piotra Śliwkę i Macieja Krysiaka. Ze składu z poprzedniego sezonu pozostali – oprócz wspomnianego już Wierzbickiego także przyjmujący Kamil Gutkowski, Antoni Kwasigroch, libero Tomasz Bonisławski, Filip Jędruszczak oraz środkowi Wojciech Kaźmierczak, Damian Radziwon i Emil Narkowicz.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments