Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bolt wyłącza swoje hulajnogi na sylwestra. W trosce o bezpieczeństwo

Dodano: 30.12.2023 | 13:17

Na zdjęciu: Hulajnogi bolt będą niedostępne w noc sylwestrową.

Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum

Zbliża się noc sylwestra. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców operator hulajnóg Bolt postanowił wyłączyć z użytku swoje urządzenia.

Hulajnogi Bolt w Bydgoszczy są dostępne przez cały rok, ale zimą liczba pojazdów jest ograniczana. Operator monitoruje warunki drogowe i w razie trudnych warunków atmosferycznych może podjąć decyzję o czasowym wyłączeniu wypożyczania hulajnóg lub ograniczania stref ich dostępności.

Od kilku lat usługa jest wyłączana także w sylwestra. Ma to zapewnić bezpieczeństwo nie tylko użytkownikom, ale także wszystkim innych uczestnikom ruchu na drogach i chodnikach.

„Nie chcemy, żeby ktokolwiek uległ wypadkowi”

– Wyłączamy w sylwestra nasze jednoślady z użytku w trosce o  bezpieczeństwo nie tylko użytkowników hulajnóg, ale także innych uczestników ruchu czy pieszych. Sylwester to czas, gdy wielu z nas bawi się i przemieszcza po mieście. Nie chcemy, żeby ktokolwiek uległ w tym czasie wypadkowi. Dlatego zdecydowaliśmy, że wszystkie hulajnogi zostaną wyłączone w nocy z niedzieli na poniedziałek, od godz. 21:00 do godz. 9:00 rano. W tym czasie nie będzie możliwości ich wypożyczenia – mówi Bartosz Małecki z Bolta.

W aplikacji niezmienne dostępne będą taksówki.

 

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments