Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 4 • L 2
4C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
5C
Czw
5C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBoski Fest coraz bliżej. Przygotowano wiele atrakcji!
boski fest
28.06.2016 | 15:27

Boski Fest coraz bliżej. Przygotowano wiele atrakcji!

Impreza odbędzie się w dniach 8-10 lipca.

Na zdjęciu: fragment grafiki promującej wydarzenie.

Fot. mat. prasowe

W dniach 8-10 lipca odbędzie się szósta edycja Boskiego Festu. W Stanicy Wodnej Janowo pod Bydgoszczą spotkać się mogą wszyscy, niezależnie od wieku, pasji i zainteresowań.

Program Boskiego Festu wypełniony będzie warsztatami poświęconymi m.in. kreatywności, masażowi, jodze, kuglarstwu, a także rzeźbieniu w glinie, chodzeniu po taśmie (slackline) czy nauce pływania na deskach wodnych typu SUP. Uczestnicy będą mogli również poznać nową odmianę tańca brzucha, czyli Tribal Fusion albo stworzyć festiwalowe memory w rozmiarze XXL.

Osoby chcące potańczyć i poskakać na pewno będą zainteresowane dwiema scenami, na których zagoszczą Illegal Boys, Warsaw Blakan Madness, Jafia, Eugeniusz Kowalski, Bubliczki, Zielony Bus Band, Drum Obsession, Evil K, Kryst, Piko, DNS oraz Tyna Roots. W planach są też występy grup taneczny i chóralnych.

W czasie festiwalu odbędzie się Boski Panel. W tym roku dyskusję będzie można prowadzić z DJ’em, promotorem i dziennikarzem muzycznym w jednym, Mirosławem „Makenem Dzięciołowskim, ks. Radkiem Rakowskim, podróżniczką Agatą Bartczak, entuzjastą piwowarstwa Damianem Małasem, Przemkiem Majkowskim z „Po Bydgosku”, pierwszą Polką urodzoną dzięki metodzie in vitro oraz Wiktorem Łosiem, który przedstawi swój sposób na realizację ambitnych celów.

Boski Kolektyw oraz Fundacja BRWI organizują Boski Fest społecznie i zrzekli się wynagrodzenia. Do 1 lipca zbierają fundusze na przygotowanie imprezy przez portal Polakpotrafi.pl. W zamian za wsparcie można uzyskać vouchery od różnych firm oraz wejściówki na festiwal.

Wszystkie atrakcje wymienione są na stronie boskifest.pl oraz na facebookowym fanpage’u pod tą samą nazwą. Wejściówka na teren imprezy po zakończeniu zbiórki na Polak Potrafi będzie kosztować 50 zł. Dzieci do lat 10 oraz seniorzy 60+ mają wstęp bezpłatny.


Powiązane treści