[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Budowa drogi S5. Dzisiaj kolejna zmiana w organizacji ruchu

Dodano: 31.05.2022 | 07:31

Na zdjęciu: Węzeł w Rynarzewie na starym odcinku "5" będzie w całości dostępny dla kierowców.

Fot. Archiwum

Dobra informacja dla kierowców – już dzisiaj (31 maja) po południu, w całości udostępniony do ruchu będzie węzeł w Rynarzewie. 

Drogowcy poinformowali w komunikacie, że we wtorkowe popołudnie w Rynarzewie uruchomione zostanie prawe rondo węzła oraz łącznice WR1 i WR2, co oznacza, że węzeł będzie w pełni przejezdny. Niespełna dwa tygodnie temu, na tym samym węźle uruchomiono rondo lewe.

Dzisiejsza zmiana oznacza, że węzeł Rynarzewo będzie w pełni przejezdny we wszystkich relacjach. Drogowcy przypominają jednak, że na trasie głównej w dalszym ciągu trwają prace wykończeniowe. – Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 80 km/h – informują. Przypomnijmy jednocześnie, że na starej „5” nadal trwają prace związane z budową przepustu w Kruszynie Krajeńskim. Tam ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest przez sygnalizację świetlną.

Ciąg główny trasy S5 między węzłami Bydgoszcz Błonie i Szubin Północ został otwarty 30 października ub. roku.

Budowa drogi S5. Dzisiaj kolejna zmiana w organizacji ruchu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leo
Leo
5 miesięcy temu

Od tygodnia stoi w obecnym stanie i nikt nic nie robi a czekali z otwarcie do dziś, dlaczego? Tragedia z tymi budowami dróg, czytam ze wyrzucają firmy z braku realizacji w terminie a może niech ktoś odpowie dlaczego tego nie dotyczy obecnej firmy?

zibi
zibi
5 miesięcy temu

może nie zdążyli poświęcić.

Jukos
Jukos
5 miesięcy temu

Gówno prawda na tej s5 nic się nie dzieje postawili 80 dla policji z grupy speed

Ażej
Ażej
5 miesięcy temu

Widzę że są trolle tu i klikają w „dól” a ludzie piszą prawdę. Jak można budować dwa male rondka od jesieni (nawet niecałe bo zjazdy już były) od jesieni, gorzej jak za czasów Faraonów, siedzą i klikają w komórki albo ich przez cale tygodnie nie ma, dla mnie szok.