Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 6 • L 4
10C
Sob
8C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
6C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeBudowa na Leśnej zakończona. Wkrótce kolejne
09.11.2015 | 10:26

Budowa na Leśnej zakończona. Wkrótce kolejne

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o., Bydgoski deweloper należący do giełdowej Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., zakończył właśnie budowę dwóch budynków mieszkalnych na Leśnej 19-21.

Na zdjęciu: Budynki przy ul. Leśnej to dopiero początek inwestycji bydgoskiego dewelopera.

Fot. nadesłane

CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o., Bydgoski deweloper należący do giełdowej Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., zakończył właśnie budowę dwóch budynków mieszkalnych na Leśnej 19-21 w Bydgoszczy. To jednak dopiero początek największej inwestycji deweloperskiej w Bydgoszczy. O szczegółach opowiada nam Andrzej Witkowski, członek zarządu CDI Konsultanci Budowlani.

– Leśna 19-21 – przedstawmy naszym czytelnikom w skrócie tę inwestycję.
– Leśna 19-21 to dwa pięciopiętrowe budynki mieszkalne na łącznie 144 mieszkania, z podziemnym wielostanowiskowym garażem, windami od poziomu -1 i w pełni gotową infrastrukturą wokół budynków (drogi, tereny zielone, place zabaw). To zróżnicowane metrażowo mieszkania – od 27 do niemal 80 metrów, z pełną infrastrukturą teletechniczną, przestronnymi balkonami, panoramicznymi oknami i , co jest niewątpliwym atutem tej inwestycji, indywidualnymi stacjami ciepła, pozwalającymi lokatorom znacząco obniżyć koszty eksploatacji mieszkania. Postawiliśmy na funkcjonalność, wygodę i ekonomię mieszkania. Mieszkania można też łączyć, co doceniają Klienci szukający indywidualnych, elastycznych rozwiązań.

– Wspomniał Pan o terenie wokół budynku – niewielu deweloperów zapewnia taki standard wykończenia.
– Budowaliśmy z myślą, że każdy chciałby mieć w pełni zagospodarowane otoczenie, zieleń, place zabaw. Na Leśnej 19-21 zadbaliśmy o te miejsca bardzo drobiazgowo. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na wybudowanie kilkusetmetrowego odcinka ulicy Leśnej łącząc ją z ulicą Dwernickiego, co dla  mieszkańców będzie to dużą wygodą, czy na budowę nowego chodnika wzdłuż Dwernickiego. Wprowadzając się na Leśną można będzie się cieszyć wszystkimi urokami okolicy.

– Budowa Leśnej 19-21 skończona, mieszkania oddajecie do użytku, co dalej?
– Te dwa budynki są symbolicznym rozpoczęciem największej inwestycji deweloperskiej w Bydgoszczy. Na niemal 10-hektarowym terenie między Kamienną a Dwernickiego powstanie nowoczesne, wielofunkcyjne osiedle.  Platanowy Park, zgodnie z nazwą, nasadzony będzie tymi pięknymi, ozdobnymi drzewami. Budowę I etapu zaczynamy z początkiem roku. To wyjątkowe na skalę kraju przedsięwzięcie – mamy do dyspozycji ogromy teren w niemal ścisłym centrum miasta. Stworzyliśmy koncepcję architektury wpisującej się w przestrzenną zabudowę osiedla Leśnego, wprowadzając jednocześnie innowacyjne rozwiązania. Chcemy stworzyć w dzielnicę, w której poza mieszkaniami będą też nowoczesne biura, usługi i handel, miejsce, z którego Bydgoszczanie będą dumni i do którego będą przychodzić. Wierzę, że będzie to miejsce idealne do mieszkania.

Pełna oferta na www.mieszkania.cdi.net.pl lub 52 561 07 05


Powiązane treści