Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeBydgoscy Patrioci uczcili powrót miasta do Macierzy [ZDJĘCIA]
20.01.2020 | 22:15

Bydgoscy Patrioci uczcili powrót miasta do Macierzy [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Setną rocznicę powrotu Bydgoszczy do Macierzy uczcili kibice związani w środowisku Bydgoskich Patriotów.

W poniedziałkowe popołudnie odpalili oni sto rac na cześć setnej rocznicy powrotu Bydgoszczy do Macierzy. Race rozświetliły bulwar Narutowicza do mostu Kiepury.

Oprócz odpalenia rac, odśpiewano również hymn państwowy.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
4 lat temu

Niby w jaki sposób odpalenie stu rac miałoby upamiętniać to święto? Równie dobrze mogli posadzić sto drzew, zebrać sto worków ze śmieciami w mieście, pomoc stu dzieciom z domu dziecka, ale race? Huligańskie, brzydkie a przede wszystkim W mojej opinii wyłącznie dla uciechy tych co te race odpalali.

Baca
Baca
4 lat temu

Panie Tomaszu to wracaj do sanatorium i nie marudź dziadzie

Miłek
Miłek
4 lat temu

Tomaszu: No tak to upamiętnili, że zrobili coś, dzięki czemu sami pamiętają i my też pamiętamy o tej okazji, bo piszą o tym w gazetach, więc cel osiągnięty aż podwójnie. Dobre rocznice świętujemy na wesoło i widowiskowo, bo nie ma się czego wstydzić. A własne urodziny może Pan obchodzić jak chce np. zbierając śmieci, albo zaprosić gości na sadzenie drzew, albo zebrać pieniądze na dzieci. Mi się race bardzo podobają, bo jasnym płomieniem przypominają ogień zniczy, albo współczesną wersję spotkań przy ognisku. Wprowadzają podniosły nastrój i dają tak samo poczucie wspólnoty.

Bydgoscy Patrioci
4 lat temu

Panie Tomaszu, wszystko o czym Pan pisze Ci „Huligani” i Patrioci robią w miarę możliwości, nam nikt nie dokłada, nikt nie finansuje. Wszystko co robimy, robimy za swoje i na swój sposób. Jeśli Pan ma inne zdanie, ma Pan do tego prawo, ale proszę samemu spróbować coś zrobić. Wtedy możemy wrócić do krytyki naszych poczynań.

Szymon
Szymon
4 lat temu

PANIE Tomaszu ciekawe co Pan zrobił.Ciekawe ile osób Pan w to zaangażował.

BydGosc
BydGosc
4 lat temu

Mi osobiście sposób upamiętnienia się podobał. Po coś race są. Lepiej tak, niż robić zadymę na stadionie i przerywać mecze….
Ale jeszcze bardziej podobała mi się odpowiedź do pana Tomasza. Odmienne zdanie spotkało się z merytoryczną i stonowaną odpowiedzią prawie bez wyzwisk… Czyli jednak można. Brawo!!!.
Przy okazji kolejnych pięknych okrągłych rocznic życzę Naszemu Miastu. Kolejnych Sto Lat Bydgoszczy w wolności.