Bydgoscy policjanci zaatakowali nielegalny rynek
Dodano: 29.04.2026 | 13:29Na zdjęciu: Kajdanki policyjne.
Fot. KMP Toruń.
Po raz kolejny policjanci w Bydgoszczy zaatakowali rynek nielegalnych papierosów, sprzedawanych bez polskich znaków akcyzy. Ze względu na podjęte działania zatrzymano 59-letniego mężczyznę.
Mundurowi ustalili, że na targowisku w Śródmieściu mężczyzna nie tylko sprzedaje artykuły wędkarskie, ale również papierosy bez polskich znaków akcyzy.
W związku z tym w czwartek, 23 kwietnia, udali się we wskazane miejsce, gdzie faktycznie znaleźli wyroby tytoniowe, które nie powinny znaleźć się w obiegu.
Łącznie zabezpieczono 11840 sztuk papierosów różnych marek. Policja podaje, że narażono Skarb Państwa na straty przekraczające kwotę 20 tysięcy złotych. Bydgoszczanina zatrzymano i przedstawiono mu zarzuty z kodeksu karnego skarbowego. Teraz grożą mu poważne konsekwencje.
- Zderzyli się w centrum Bydgoszczy. Są korki - 19 maja 2026
- Czerwiec z Adria Art. Gwiazdy na scenie w Bydgoszczy - 19 maja 2026
- NA ŻYWO: Koncert lidera Abramczyk Polonii w Toruniu! Trwa walka o medale IMP - 16 maja 2026










