Bydgoszcz
14C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 14 • L 14
5C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBydgoscy tancerze w finale „Mam Talent!'. Zachwycili publiczność
13.11.2016 | 14:15

Bydgoscy tancerze w finale „Mam Talent!'. Zachwycili publiczność

Ich występ bardzo spodobał się również jury.

Na zdjęciu: Fragment programu

Fot.

Bydgoscy tancerze z grupy Wolf Gang mają szansę wygrać telewizyjny program „Mam Talent!”. Podczas wczorajszego półfinału, swoim występem przekonali widzów, że warto na nich zagłosować.

Ich występ zachwycił publiczność, prowadzących oraz jury. Najlepiej podsumował go Augustin Egurrola: – To nie było dobre, to było doskonałe! – powiedział choreograf, który zaapelował również, że w finale programu powinni pojawić się tancerze. Jego słowa poparła pozostała część jury, czyli Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Swoich pozytywnych emocji nie kryli również tancerze, którzy jeszcze przed występem powiedzieli, że traktują się jako jedną wielką rodzinę, a nie tylko grupę turniejową. Spytani przez prowadzącego Marcina Prokopa o to, na co przeznaczą ewentualną wygraną, odpowiedzieli:  – Na pewno zainwestujemy w rozwój grupy, warsztaty, żebyśmy tańczyli jeszcze lepiej. 

Wielki finał programu odbędzie się już wkrótce. Czy bydgoscy tancerze wygrają program? Szansę są spore. Podczas wczorajszego, przedostatniego półfinału, grupa zdobyła najwięcej głosów widzów.

Więcej o pierwszym występie bydgoskiej grupy w programie „Mam Talent!” przeczytacie TUTAJ.


Powiązane treści