Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
90% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 2 • L 1
6C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBydgoscy tancerze w finale „Mam Talent!’. Zachwycili publiczność
wolf-gang
13.11.2016 | 14:15

Bydgoscy tancerze w finale „Mam Talent!’. Zachwycili publiczność

Ich występ bardzo spodobał się również jury.

Na zdjęciu: Fragment programu

Fot.

Bydgoscy tancerze z grupy Wolf Gang mają szansę wygrać telewizyjny program „Mam Talent!”. Podczas wczorajszego półfinału, swoim występem przekonali widzów, że warto na nich zagłosować.

Ich występ zachwycił publiczność, prowadzących oraz jury. Najlepiej podsumował go Augustin Egurrola: – To nie było dobre, to było doskonałe! – powiedział choreograf, który zaapelował również, że w finale programu powinni pojawić się tancerze. Jego słowa poparła pozostała część jury, czyli Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Swoich pozytywnych emocji nie kryli również tancerze, którzy jeszcze przed występem powiedzieli, że traktują się jako jedną wielką rodzinę, a nie tylko grupę turniejową. Spytani przez prowadzącego Marcina Prokopa o to, na co przeznaczą ewentualną wygraną, odpowiedzieli:  – Na pewno zainwestujemy w rozwój grupy, warsztaty, żebyśmy tańczyli jeszcze lepiej. 

Wielki finał programu odbędzie się już wkrótce. Czy bydgoscy tancerze wygrają program? Szansę są spore. Podczas wczorajszego, przedostatniego półfinału, grupa zdobyła najwięcej głosów widzów.

Więcej o pierwszym występie bydgoskiej grupy w programie „Mam Talent!” przeczytacie TUTAJ.


Powiązane treści