Bydgoszcz
14C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 14 • L 14
5C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaBydgoska atrakcja turystyczna z szansą na wyróżnienie. Decydują internauci
30.11.2016 | 12:11

Bydgoska atrakcja turystyczna z szansą na wyróżnienie. Decydują internauci

W plebiscycie uwzględniono tylko jedno miejsce z województwa kujawsko-pomorskiego.

Na zdjęciu: Jeden z obiektów należących do muzeum.

Fot. materiały prasowe

Jedno miejsce z naszego regionu bierze udział w plebiscycie wyłaniającym najlepszy produkt turystyczny  w Polsce. Jest to Exploseum – Centrum techniki wojennej DAG Fabrik Bromberg, które może wygrać dzięki głosom internautów. 

Konkurs organizowany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Celem akcji to wyłonienie atrakcji dającej gwarancję przeżycia niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych lub rekreacyjno-przygodowych. W konkursie udział bierze 16 atrakcji turystycznych.

Nagrodą w plebiscycie jest Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego przyznawany tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Ponadto nagrodą główną są realizowane przez Polską Organizację Turystyczną działania promocyjne w nadchodzącym roku.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez internetowe głosowanie, które przeprowadzane jest na portalu wp.pl (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wybierz-najlepszy-produkt-turystyczny-w-Polsce-Zaglosuj-na-swoj-ulubiony,wid,18607854,wiadomosc.html?ticaid=1182f3). Każda osoba może oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa do 12 grudnia. Zwycięzców poznamy 17 lutego 2017 r.

Certyfikat Najlepszego produktu Turystycznego posiada już Wyspa Młyńska oraz Festiwal Filmowy Camerimage.


Powiązane treści