Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 3
9C
Wt
10C
Sr
5C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeBydgoska firma rozbudowuje się w parku przemysłowym. Powstaje nowy budynek badawczo-rozwojowy
21.02.2021 | 22:08

Bydgoska firma rozbudowuje się w parku przemysłowym. Powstaje nowy budynek badawczo-rozwojowy

Na zdjęciu: Firma Pixel ma swoją siedzibę na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Fot. UM Bydgoszcz

Mająca swoją siedzibę na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego firma Pixel kończy rozbudowę o część badawczo-rozwojową. 

Kończą się prace związane z rozbudową zakładu produkcyjnego firmy o część badawczo-rozwojową. Na terenie BPPT, pomiędzy ul. Raczkowskiego i Milcherta powstał budynek, który ma kubaturę około 7 600 metrów sześciennych i ma dwie kondygnacje. Obiekt przylega do głównej siedziby firmy.

Firma Pixel na rynku jest od 1994 roku. Należy do czołówki polskich firm projektujących i produkujących urządzenia elektroniczne oraz systemy informatyczne dla wielu branż gospodarki. W ubiegłym roku, bydgoska firma została uhonorowana złotą statuetką Lidera Polskiego Biznesu, a także została laureatem rankingu Diamenty organizowanego przez miesięcznik Forbes.

W ubiegłym roku Pixel zaczął również wytwarzać dezynfektory do rąk. Zainteresowanie nowym produktem było tak duże, że firma zdecydowała się stworzyć własny sklep on-line.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści