Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
52% wilgotność
Wiatr: 8km/h NW
H 21 • L 18
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
22C
Czw
25C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBydgoska instytucja zmieniła swoje logo. Czy jest lepsze od poprzednich? [ZDJĘCIA, SONDA]
01.12.2016 | 13:48

Bydgoska instytucja zmieniła swoje logo. Czy jest lepsze od poprzednich? [ZDJĘCIA, SONDA]

Nowo logo już zaczyna pojawiać się w niektórych miejscach.

Na zdjęciu: Siedziba Galerii Miejskiej bwa mieści się przy ul. Gdańskiej.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Największa i najważniejsza galeria sztuki w Bydgoszczy po raz kolejny przechodzi zmiany. Tym razem Galeria Miejska bwa postanowiła wprowadzić nową identyfikację wizualną. Pierwsze działania już zostały podjęte.

Jednym z nich jest wybranie nowego logotypu, który pojawia się w niektórych miejscach. Na stronie internetowej galerii wciąż widnieje stare logo, lecz, jak zapewniają osoby zarządzające instytucją, zmiany wkrótce będą widoczne. – W przyszłym tygodniu zaprezentowana zostanie nowa strona działająca pod dotychczasowym adresem – informują.

Identyfikację wizualną, w tym też nowy logotyp, galerii zaprojektował Marcin Markowski – grafik i wykładowca na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, który współpracuje z wieloma instytucjami kulturalnymi w różnych miastach.

Najnowsze logo prezentujemy poniżej. Obok niego znajduje się poprzednie logo, które zapewne najbardziej utkwiło w pamięci bydgoszczan. Trzecia grafika to pierwsze logo Galerii Miejskiej bwa, która istnieje od 1949 roku. W obecnym budynku galerii, wybudowanym w 1970 roku, organizowane są wystawy prac polskich i zagranicznych twórców.

Które logo Galerii Miejskiej bwa w Bydgoszczy jest najlepsze?

Zobacz rezultat


Powiązane treści