[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoska policja wodna patrolowała Zalew Koronowski. Były też mandaty

Dodano: 06.04.2020 | 20:08

Na zdjęciu: Policjantom w patrolu pomagał pracownik Państwowej Straży Rybackiej.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy policjanci kontynuują służby na wodzie. W miniony weekend kontrolowali oni Zalew Koronowski i tereny przyległe.

Jak słyszymy od funkcjonariuszy, podczas kontroli nie obyło się bez mandatów. – Były to jednak sporadyczne przypadki – mówi podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Bydgoskim funkcjonariuszom w patrolu pomagał pracownik Państwowej Straży Rybackiej. – Okazało się, że mieszkańcy naszego regionu w większości stosują się do zaleceń i pozostali w domach – dodaje podkom. Kowalska, choć nadmienia, że mandaty także zostały nałożone. Tak było w przypadku dwóch mężczyzn, którzy postanowili przyjechać nad wodę i urządzić sobie piknik. Obaj został ukarani mandatami w wysokości 500 złotych, natomiast pouczeniami zakończyły się dla dwóch wędkarzy prowadzone przez nich połowy ryb.

Policjanci apelują do mieszkańców o stosowanie się do wprowadzonych przepisów, które mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Bydgoska policja wodna patrolowała Zalew Koronowski. Były też mandaty
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lat temu

w jaki sposób samotny wędkarz nad wodą przyczynia się do rozprzestrzeniania koronowirusa ???

Michał
Michał
2 lat temu

Gdzie są zapisane te przepisy ?? Kpina i tyle nie przyjmować mandatów i tyle