Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 3 • L 2
2C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBydgoski Bieg Urodzinowy 2017. Ruszyły zapisy!
01.03.2017 | 14:32

Bydgoski Bieg Urodzinowy 2017. Ruszyły zapisy!

Tegoroczna edycja biegu będzie różnić się od poprzednich.

Na zdjęciu: Tak było podczas zeszłorocznej edycji biegu.

Fot. Leszek Grabowski / archiwum

Za nieco ponad miesiąc rozpocznie się kolejny cykl imprez Aktywnej Bydgoszczy. Zainauguruje go Bydgoski Bieg Urodzinowy.

Tegoroczna edycja biegu, który jest sportowym uczczeniem nadania Bydgoszczy praw miejskich, tradycyjnie odbędzie się w drugiej połowie kwietnia. Tym razem będzie to 23 kwietnia. Bieg rozpocznie się o godzinie 15:00. Trasa ponownie wyniesie 5 kilometrów, lecz tym razem rozpocznie i zakończy się na Wyspie Młyńskiej. Uczestnicy pobiegną uliczkami starówki i bulwarami nad Brdą. Mapa trasy dostępna jest pod tekstem.

W tym roku, mając na uwadze systematyczne podnoszenie jakości naszej imprezy, wprowadziliśmy symboliczną opłatę startową w wysokości 10 zł. Każdy zarejestrowany biegacz otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową techniczną koszulkę, zwrotny czujnik pomiarowy i numer startowy. Na mecie na wszystkich zarejestrowanych uczestników biegu czekają medale i poczęstunek – informują organizatorzy.

Zapisy do udziału w biegu rozpoczęły się 1 marca. Do tej pory zarejestrowało się już ponad 130 osób. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.b4sportonline.pl/Bydgoski_Bieg_Urodzinowy.


Powiązane treści