Bydgoszcz
23C
Słonecznie
59% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 24 • L 22
28C
Nd
26C
Pon
23C
Wt
24C
Sr
24C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się wirtualnie. Każdy może zdobyć nagrodę!
14.04.2021 | 13:45

Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się wirtualnie. Każdy może zdobyć nagrodę!

Na zdjęciu: Bydgoski Bieg Urodzinowy odbywa się co roku w kwietniu.

Fot. Leszek Grabowski/archiwum

Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się mimo obowiązujących obostrzeń. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formule online i potrwa trzy dni – od 17 do 19 kwietnia.

Sportowe zmagania na 5 kilometrów z okazji urodzin Bydgoszczy to już miejska tradycja. Przed rokiem bieg nie odbył się z powodu epidemii koronawirusa. Tym razem zawody uda się przeprowadzić w formie wirtualnej. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba będzie z włączoną aplikacją Aktywne Miasta przebiec 5 kilometrów po dowolnie wybranej trasie w Bydgoszczy – może być to park, osiedle albo bulwar.  Jedynym warunkiem jest zmieszczenie całej trasy w granicach administracyjnych miasta.

 – Jeżeli chcecie powalczyć o nagrody w naszej imprezie, trasę musicie zaplanować nieco bardziej szczegółowo. W dziesięciu miejscach Bydgoszczy w sobotę, niedzielę i poniedziałek zawisną specjalne bannery naszego biegu i aplikacji Aktywne Miasta. Zróbcie sobie fotkę z jednym z nich i wyślijcie na adres aktywna.konkurs@um.bydgoszcz.pl – wyjaśniają urzędnicy. Każdego dnia, w sobotę, niedzielę i poniedziałek, ratusz rozda po 5 zestawów słuchawek JBL TUNE 500 BT. Nagrody otrzymają osoby, które prześlą maila ze zdjęciami najbliżej godziny 19:04. Łącznie przygotowano 15 nagród.

Regulamin biegu i lista miejsc, w których znajdą się bannery dostępne są TUTAJ.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści