Bydgoszcz
17C
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 16
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoBydgoski Jarmark Świąteczny odwołany! Impreza przeniesie się do świata wirtualnego
05.11.2020 | 14:46

Bydgoski Jarmark Świąteczny odwołany! Impreza przeniesie się do świata wirtualnego

Na zdjęciu: Jarmarku Świątecznego na Mostowej w tym roku nie będzie. Impreza przeniesie się do świata wirtualnego.

Fot. Szymon Fiałkowski

Tegoroczna edycja Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego została odwołana z powodu sytuacji epidemicznej. Jednakże ratusz informuje, że jarmark zostanie przeniesiony do świata wirtualnego. – Wkrótce ujawnimy szczegóły – deklarują urzędnicy.

Wzorem m.in. ubiegłego roku, świąteczne miasteczko miało stanąć przy ul. Mostowej (na Moście Staromiejskim) oraz przy placu Teatralnym. Wiadomo już, że w tym roku tak nie będzie. – Plany pokrzyżowała nam coraz gorsza sytuacja epidemiczna w kraju – informują urzędnicy.

Na Jezuickiej słyszymy jednak, że trwają prace nad wirtualną formą jarmarkowych spotkań z bydgoszczanami, która zostanie niebawem zaprezentowana wystawcom. – Nie chcemy jednak nikogo pozbawiać nadziei na radosne przeżywanie przedświątecznego czasu – mówią urzędnicy, którzy na razie nie zdradzają szczegółów wirtualnego projektu jarmarku. Jak informowała nas niedawno rzecznik ratusza Marta Stachowiak, od potencjalnych wystawców napływała duża liczba zapytań w związku z tegoroczną edycją jarmarku.

– Bardzo liczymy, że w przyszłym roku spotkamy się z mieszkańcami, turystami i wystawcami w realnym świecie – nie ukrywają w ratuszu.

Przypomnijmy, że wcześniej Bydgoszcz wzorem innych dużych miast w kraju – m.in. Warszawy, Szczecina, Katowic, a także Torunia, podjęła decyzję o odwołaniu plenerowej imprezy sylwestrowej na płycie Starego Rynku.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Luke
Luke
10 miesięcy temu

No tak. Kasę trzeba i tak wydać bo było zaplanowane więc zarobi jakaś znajoma firma z branży IT. Cały świat już nie może się doczekać żeby spotkać się na wirtualnym jarmarku w Bydgoszczy. Hahaaahaaaaaa

Dany
Dany
10 miesięcy temu

To może czas zacząć płacić podatki wirtualnie także?

Waldek
Waldek
10 miesięcy temu

Jarmark online to kpina .

Powiązane treści