[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoskie Klasyki Nocą już w środę. Na weekend zaplanowano spotkanie w Ostromecku

Dodano: 02.08.2022 | 09:38

Na zdjęciu: Bydgoskie Klasyki Nocą odbędą się w środę, 3 sierpnia.

Fot. instagram.com/cb_lens/

Stowarzyszenie Bydgoskie Klasyki zaprasza na kolejne spotkanie przy ul. Toruńskiej. Najbliższy zjazd zaplanowano na środę, 3 sierpnia.

Na parkingu przed lodowiskiem Torbyd i HSW Łuczniczka zjawią się miłośnicy nietuzinkowej motoryzacji z całego regionu. – Pojawią się samochody i motocykle  zza oceanu, produkcji zachodniej, jak i z dawnego bloku wschodniego – mówią organizatorzy.

Tak jak na poprzednich edycjach, także i tym razem zapraszane są pojazdy wyprodukowane lub te, których serie modelowe rozpoczęły się przed 1989 rokiem. Pojazdy młodsze oraz wyjątkowe w historii motoryzacji mogą wziąć udział w wydarzenia, jeśli zgodzi się na to organizator.

Spotkania z cyklu Bydgoskie Klasyki Nocą są regularnie pokazywane w programach TVN Turbo. Udział w nich jest bezpłatny. Środowe spotkanie odbędzie się w godz. 19:00-21:00.

Kawa & Klasyki już w niedzielę

Na środowym zlocie atrakcje zaplanowane na ten tydzień dla fanów motoryzacji się nie skończą. W niedzielę w Pałacu w Ostromecku odbędzie się spotkanie „Kawa & Klasyki”. – Jest to świetna okazja, żeby się spotkać i wybrać na przejażdżkę swoim klasykiem oraz integrować się z innymi miłośnikami klasycznej motoryzacji w rodzinnej i piknikowej atmosferze. Warto zabrać koce oraz leżaki – zapowiadają organizatorzy.

Niedzielne spotkanie jest zaplanowane na ok. dwie godziny, początek o 12:00.

Zdjęcia z Bydgoskich Klasyków Nocą można znaleźć na profilu CB_LENS na Instagramie.

Bydgoskie Klasyki Nocą już w środę. Na weekend zaplanowano spotkanie w Ostromecku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments