[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoskie Klasyki Nocą. Już dzisiaj wieczorem kolejne spotkanie miłośników motoryzacji

Dodano: 24.08.2022 | 06:00

Na zdjęciu: Już dzisiaj wieczorem kolejna edycja spotkania miłośników motoryzacji w ramach cyklu Bydgoskie Klasyki Nocą.

Fot. Archiwum

Już dzisiaj (24 sierpnia) wieczorem na parkingu przy lodowisku TorByd i hali Immobile Łuczniczka odbędzie się kolejne spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji w cyklu Bydgoskie Klasyki Nocą.

To ostatnie w trakcie tych wakacji spotkanie miłośników klasycznej i nietuzinkowej motoryzacji na parkingu przy Toruńskiej 59. – Spodziewany jest udział pojazdów z całego regionu. Pojawią się samochody i motocykle zza oceanu, produkcji zachodniej, jak i dawnego bloku wschodniego – zapowiadają organizatorzy.

Wzorem poprzednich edycji na teren imprezy zapraszane są pojazdy, które wyprodukowano przed 1989 rokiem, jak i te, których seria modelowa rozpoczęła się przed 1989 r. – Pojazdy młodsze oraz wyjątkowe w historii motoryzacji mogą wziąć udział w wydarzeniu za zgodą organizatora – słyszymy.

Środowe spotkanie zaplanowano w godzinach 19:00 – 21:00. Jednocześnie organizatorzy informują, że w niedzielę (4 września), w samo południe na terenie Pałacu w Ostromecku zaplanowano spotkanie – integrację miłośników klasycznej motoryzacji na aromatycznej kawie w plenerowych okolicznościach. – To doskonała okazja na integrację miłośników klasycznej motoryzacji w rodzinnej i piknikowej atmosferze. Warto zabrać koce piknikowe oraz leżaki – zapowiadają i precyzują, że spotkanie w Ostromecku jest planowane na około dwie godziny.

Bydgoskie Klasyki Nocą. Już dzisiaj wieczorem kolejne spotkanie miłośników motoryzacji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments