Bydgoskie Klasyki Zimą. Kolejny zlot przy Artego Arenie
Dodano: 30.01.2018 | 15:19Na zdjęciu: Zlot odbędzie się na parkingu przy Artego Arenie
Fot. ST/archiwum
W środę na parkingu przy Artego Arenie odbędzie się zimowa edycja Bydgoskich Klasyków Nocą. Początek zlotu o godz. 18.
Na każde spotkanie przyjeżdża kilkadziesiąt – a czasami nawet i koło stu – pojazdów, od fiatów 126p i vw golfów po unikatowe mustangi i mercedesy.
Tym razem nie będzie prowadzona selekcja wpuszczanych pojazdów. – Chcemy spotkać się, powspominać miniony sezon i pomyśleć o przyszłym – tłumacza organizatorzy. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy. Najbardziej potrzebne są karma dla szczeniaków, obroże, smycze i legowiska.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026














